Ushqim suedez super premium i përshtatur për qenushin dhe macen tuaj

Nazeli, delikat apo kërkues? Ne do të gjejmë diçka për ju.

     
DËRGESË FALAS PËR TË GJITHA POROSITË

Top 10 për qentë:

Këshillë

Sensitive Ocean Care, 12.5 kg | Recetë pa gluten, me një burim të vetëm proteinash shtazore

Me acide yndyrore omega, për të pasur lëkurë të ushqyer dhe një gëzof me shkëlqim

11 500,00 Lekë

Këshillë

Sensitive Digest, 2 kg | Recetë pa gluten me burime të kufizuara të proteinave shtazore

Me proteina dhe karbohidrate lehtësisht të tretshme për të nxitur tretje të qetë

3 000,00 Lekë

0,39 Lekë

Optimal, 12 kg | Ushqim i plotë dhe i ekuilibruar për qentë aktivë

Me vitamina, antioksidantë dhe acide yndyrore për të mbështetur sistemin imunitar

7 900,00 Lekë

Prima Plus, 15 kg | Ushqim mirëmbajtës për qen me përmbajtje të moderuar yndyre dhe kalorish

Me L-carnitine e cila ndihmon në menaxhimin e yndyrnave në metabolizëm

10 400,00 Lekë

Optimal Mini, 2 kg | Ushqim i thatë për qentë trupvogël, pa gluten, i krijuar për të plotësuar nevojat e larta për energji

Përmban nivele optimale të proteinave dhe yndyrave për të ndihmuar në ruajtjen e masës së tendosur të muskujve

2 700,00 Lekë

Sensitive Digest Giant, 12.5 kg | Recetë pa gluten me burime të kufizuara të proteinave shtazore

Me proteina dhe karbohidrate lehtësisht të tretshme për të nxitur tretje të qetë

11 100,00 Lekë

Dërgesë në shtëpi

Shërbim transporti falas në adresën tuaj.

Aksesorë

Bërë nga materiale natyrale.

Top 10 për macet:

Opus Lynx, 2 kg | Ushqim krokant pa drithëra dhe pa gluten, për macet me lëkurë dhe stomak të ndjeshëm

I pasur me proteina dhe yndyra shtazore për të ushqyer stilin e jetës aktive të maces suaj

3 000,00 Lekë

Exclusive Digest, 2 kg | Formulë e lehtë për t'u tretur për macet me sistem të ndjeshëm tretës

Me fibra vegjetale dhe FOS për të nxitur tretje të shëndetshme dhe përthithje të lëndëve ushqyese

2 900,00 Lekë

Exclusive Urinary, 2 kg | Ushqimi i plotë i maces që ndihmon në ruajtjen e shëndetit urinar

Redukton pH urinar dhe siguron magnez të ulët dietik

2 800,00 Lekë

Indikator, 6 L | Rërë Indikator për mace - Betonit

Me grimcat që zbulojnë pH dhe infeksionet urinare

2 700,00 Lekë

Sterilised, 12 kg | Ushqim i thatë i balancuar për të përmbushur nevojat unike të qenve të rritur të sterilizuar

Me përmbajtje të moderuar kalorish për të kufizuar shtim të tepërt të peshës

8 600,00 Lekë

1 500,00 Lekë

Këshillë

Kroketter Lax, 2 kg | Ushqim i plotë dhe i shëndetshëm për mace

E pasuruar me taurinë për zemër dhe sy të shëndetshëm

2 800,00 Lekë

Cilësi e njohur botërore,me një kujdes të shtuar lokal

Këshilla ushqyese dhe shpërndarje personale në shtëpi

Furnizuesit lokalë Husse u ofrojnë klientëve tanë dërgesë falas në shtëpi 24/7 për të marrë pa mundim dërgesa në shtëpi, të ushqimit të qenve dhe maceve tuaja pa kosto shtesë, së bashku me këshilla profesionale.

Gjej furnizuesin tënd lokal

Kompani familjare që aplikon politikat më të mira për mirëqenien e kafshëve shtëpiake

Ushqimi për kafshët shtëpiake Husse prodhohet në fabrika optimale me njerëz shumë të kualifikuar dhe pajisje profesionale. Veterinerët tanë dhe ekspertët e të ushqyerit po testojnë gjithmonë përbërjen e ushqimit tonë për të përmirësuar cilësinë e tij.

Rreth nesh

Trashëgimi suedeze, qëndrueshmëri dhe produkte me cilësi të lartë

Kërkimet në Qendrën tonë të Kërkimit të Kafshëve janë orjentuar vetem në kërkimet e shëndetshme, të ushqimit pasi i përmbahet një politike miqësore ndaj kafshëve që Husse ka inkurajuar.

Rreth nesh

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për qenushin  dhe macen tuaj ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal

Oferta speciale

Këshillë

6 100,00 Lekë

Krusa, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

3 400,00 Lekë

Paus, black S | Shtrat komod drejtkëndor me përmasa të vogla

Me mbështetëse në skaj dhe një zonë të butë për një gjumë të rehatshëm

3 700,00 Lekë

Kafshë shtëpiake të lumtura Husse!

 

Gio

Gio është një qenush 1 vjec e 5 muajsh, duke qënë se le të themi është pak nazeli ushqyerja e tij ka qenë disi e vështirë. Para disa muajsh Gio provoi ushqimet Husse dhe që në momentet e para u vu re dëshira e tij e rritur për  të konsumuar vaktet në mënyrë të rregullt. Momentalisht Husse ofron ushqimin tone të preferuar dhe nuk kemi ndërmend ta ndërrojmë me asnjë ushqim tjetër.

Lola

Lola është 4 1/2 vjeç tani dhe ne jemi shumë të lumtur që kemi zbuluar Husse kur ajo ishte vetem një qenush i ri. Pasi provoi disa marka të tjera premium, ajo kishte vuajtur nga shqetësime në stomak, por sapo u zhvendos në Husse, të gjitha simptomat u zhdukën.

Ne jemi vlerësuar nga

Bashkohuni me ekipin tonë!

Punoni sa të doni, fitoni të ardhurat që dëshironi, veproni në zonën tuaj lokale.

Punoni me ne

Husse - ushqim suedez për qenushë dhe mace

Husse është një prodhues suedez i ushqimit për qen, mace dhe kuaj me mbi 30 vjet përvojë në treg. Qëllimi kryesor i Husse është të promovojë një mënyrë jetese të shëndetshme për qenushët dhe macet. Të gjitha ushqimet dhe suplementet Husse janë bërë vetëm nga përbërës të cilësisë më të lartë, të zgjedhur me kujdes. Të gjitha produktet prodhohen sipas recetave tradicionale skandinave, dhe linjat e prodhimit janë nën kontroll të vazhdueshëm veterinar. Përveç cilësisë së produkteve Husse, kjo nënkupton edhe cilësinë e shërbimit. Shpërndarësit Husse janë të trajnuar plotësisht në ushqimin apo llojet dhe do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë të zgjidhni dietën e duhur për qenin ose macen tuaj. Produktet Husse nuk janë të disponueshme në një rrjet tradicional shitjesh - ne i dorëzojmë ato direkt nga fabrika tek klienti, në mënyrë që të ofrojmë produkte të cilësisë më të lartë me çmime konkuruese. Ushqimi Husse mund të porositet gjithmonë me dërgesë deri në adresën tuaj.

Gjithçka që ju nevojitet për qenushin apo macen tuaj në një vend

Në ofertën e Husse do të gjeni gjithçka që mund t'i duhet qenushit apo maces tuaj. Ushqimi ynë i thatë për qentë dhe macet është një bazë e shkëlqyer e dietës së tyre - ushqimi i thatë është dietë e balancuar siç duhet, e përshtatur për nevojat e qenve dhe maceve të madhësive të ndryshme dhe në faza të ndryshme të jetës, p.sh. këlysh dhe kotele, qen dhe mace të rritur dhe të moshuar. Keni një qen apo mace me nevoja të veçanta ushqimore? Ne Kujdesemi për nevojat e veçanta si ; sistem tretës të ndjeshëm, alergji ushqimore, pas sterilizimit ose kastrimit, si dhe qenushë apo mace që kanë prirje për të shtuar në peshë. Po kërkoni lodra për qen dhe mace? Lodrat Husse janë bërë nga materiale cilësore, ato janë të qëndrueshme dhe do t'i ofrojnë katrputroshit tuaj orë të tëra argëtimi. Ju mund të diversifikoni dietën e shëndetshme dhe natyrale të qenit ose maces tuaj me ushqime të shijshme. Trajtimet për qentë dhe macet janë një shtesë e shijshme në dietën e tyre dhe një shpërblim i madh gjatë stërvitjes dhe pas stërvitjes. Keni nevojë për produkte kujdesi për katërputroshin tuaj? Merrni shampo, kozmetikë për kujdes, vajra dhe locione me të cilat do të kujdeseni për pamjen e bukur dhe të shëndetshme të qenit apo maces tuaj.