Opus Lynx, 2 kg | Ushqim krokant pa drithëra dhe pa gluten, për macet me lëkurë dhe stomak të ndjeshëm

471590c
Opus Lynx është një recetë pa drithëra dhe pa gluten e frymëzuar nga dieta e rrëqebullit të egër, e pasur me proteina dhe yndyra, me pak karbohidrate.

3 000,00 Lekë

(1 500,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
grain_free
Pa fara – Patatet dhe bizelet si burim i vetëm karbohidratesh
gluten_free
Pa gluten – I përshtatshëm për macet me sistem të ndjeshëm tretës

Recetë e përshtatshme për macet me lëkurë të ndjeshme dhe/ose ndjeshmëri tretëse

Përqindja e lartë e proteinave shtazore dhe një përmbajtje e ulët karbohidratesh e bëjnë Opus Lynx një produkt shumë të tretshëm që plotëson nevojat mishngrënëse të maces.

Pa farëra
Pa gluten

Formula e bazuar në:

Patate
Pulë

Opus Lynx është perfekt për:

Product detail icon Mace me ndjeshmëri tretjeje
Product detail icon
Product detail icon Nevoja të larta enrgjie
Product detail icon Lëkurë dhe gëzof
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 300 mg/kg, vitaminë C 85 mg/kg, 3b103 (Hekur) 133 mg/kg, 3b202 (Jod) 2.6 mg/kg, 3b405 (Bakër) 10 mg/kg, 3b502 (Magnez) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 111 mg/kg, 3b607 (Zink) 5 mg/kg, 3b802 (Selenium) 0.3 mg/kg, L-carnitine 40 mg/kg; Antioksidant: tokoferolet; Aditivë teknologjik: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

mish pule, patate, yndyrë shtazore, bizele, proteina shtazore të hidrolizuara, fibra bimore, salmon, vaj salmoni, maja birre, minerale, frukto-oligosakaride (0.3%), vezë të thata të plota, lecithin (0.1%), yucca (125 mg/kg ), Tagetes, rozmarinë, çaj jeshil.

40.0%
Proteinë
90%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Opus Lynx!

1 / 6

Recetë pa drithëra për macet me sistem të ndjeshëm tretës.

Karbohidrate të ulta
2 / 6
Karbohidrate të ulta

Karbohidrate shumë të tretshme dhe indeks të ulët glicemik.

Proteina të larta
3 / 6
Proteina të larta

Përmbajtja e lartë e proteinave ndihmon në ruajtjen e masës muskulore.

Yndyrna të larta
4 / 6
Yndyrna të larta

Yndyrë e lartë për shije të mirë, energji shtesë dhe lëkurë dhe gëzof të shëndetshme.

Clinoptilolite
5 / 6
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

6 / 6

Me rozmarinë dhe çaj jeshil, antioksidantë që mbështesin imunitetin optimal të maces.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Këshillë

6 100,00 Lekë

Këshillë

Laxolja, 300 ml | Vaji premium i salmonit që mban lëkurën e shëndetshme dhe gëzof me shkëlqim

Suplement i shijshëm ushqimi dhe një burim i përsosur energjie

2 500,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

4.75
Nuk ka komente ende
94%
0%
0%
0%
6%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal