Për mbarështuesit

Bëhuni pjesë e Husse Breeders Club dhe përfitoni stimuj për të furnizuar veten dhe klientët tuaj me ushqim suedez super premium për kafshët shtëpiake.

Me anëtarësimin në klubin e mbarështuesve vijnë përfitime, të tilla si:

  • Dërgesa falas për të gjitha porositë tuaja
  • Cilësia më e lartë e produkteve për mace, qen dhe kuaj në të gjitha fazat e jetës
  • Zbritje në të gjithë gamën Husse
  • Komision i mundshëm

Na kontaktoni

Përfitimet e klubit të mbarështuesve:

Dërgesa falas

Produktet më cilësore

Zbritje në të gjithë gamën e Husse

Komision i mundshëm

Si funksionon?

Klubi ynë i mbarshtuesëve ju mundëson klientëve orjentimin e duhur për ushqimet e cilësisë së parë, dhe ushqyerjen në vazhdim të katërputroshëve tuaj, me ushqimet e përshtatshme. Në Husse ne duam t'u ofrojmë kafshëve fillimin më të mirë të mundshëm në jetën e tyre duke u ofruar ushqim super premium të krijuar me përbërës natyralë dhe të zgjedhur me kujdes, për t'iu përshtatur të gjitha nevojave dietike. Anëtarësimi në Klubin Husse Mbarshtuesit vjen me zbritje në gamën tone të ushqimeve. Anëtarësimi në klubin e mbarështuesve ju ofron paketa të mirëseardhjes për kotele dhe këlyshë si edhe komisione.

Fillimi i shëndetshëm me Husse

Në Husse ne duam të promovojmë një mënyrë jetese të shëndetshme të kafshëve shtëpiake. Dietologët dhe veterinerët tanë zhvilluan ushqim të veçantë për këlysh dhe kotele duke përdorur vetëm përbërësit cilësorë më të mirë dhe një ekuilibër të duhur të të gjithë komponentëve për të siguruar rritje dhe zhvillim të shëndetshëm të koteleve dhe këlyshëve. Jepuni klientëve tuaj gjithçka që u nevojitet me paketat fillestare Husse.

Na kontaktoni dhe njihuni me Klubin e Mbarshtuesëve Husse !

Bashkohu me Klubin e Mbarshtuesëve Husse dhe merr të gjitha përfitimet që vijnë me anëtarësimin!

Kontaktoni furnizuesin tuaj lokal

Ose dërgoni email në: jola@husse.al

Na kontaktoni dhe bashkohuni me Klubin e Mbarështuesëve Husse!

Produktet Husse përdoren në Shqipëri nga gati 1 rritës profesionistë të qenve dhe maceve që i përkasin Klubit të Mbarshtuesëve Husse. Ne punojmë vetëm me organizatat më serioze ose me organizata felinologjike.

Kafshë shtëpiake të lumtura Husse!

 

Gio

Gio është një qenush 1 vjec e 5 muajsh, duke qënë se le të themi është pak nazeli ushqyerja e tij ka qenë disi e vështirë. Para disa muajsh Gio provoi ushqimet Husse dhe që në momentet e para u vu re dëshira e tij e rritur për  të konsumuar vaktet në mënyrë të rregullt. Momentalisht Husse ofron ushqimin tone të preferuar dhe nuk kemi ndërmend ta ndërrojmë me asnjë ushqim tjetër.

Lola

Lola është 4 1/2 vjeç tani dhe ne jemi shumë të lumtur që kemi zbuluar Husse kur ajo ishte vetem një qenush i ri. Pasi provoi disa marka të tjera premium, ajo kishte vuajtur nga shqetësime në stomak, por sapo u zhvendos në Husse, të gjitha simptomat u zhdukën.

Ne jemi vlerësuar nga

Bashkohuni me ekipin tonë!

Punoni sa të doni, fitoni të ardhurat që dëshironi, veproni në zonën tuaj lokale.

Punoni me ne

Husse - ushqim suedez për qenushë dhe mace

Husse është një prodhues suedez i ushqimit për qen, mace dhe kuaj me mbi 30 vjet përvojë në treg. Qëllimi kryesor i Husse është të promovojë një mënyrë jetese të shëndetshme për qenushët dhe macet. Të gjitha ushqimet dhe suplementet Husse janë bërë vetëm nga përbërës të cilësisë më të lartë, të zgjedhur me kujdes. Të gjitha produktet prodhohen sipas recetave tradicionale skandinave, dhe linjat e prodhimit janë nën kontroll të vazhdueshëm veterinar. Përveç cilësisë së produkteve Husse, kjo nënkupton edhe cilësinë e shërbimit. Shpërndarësit Husse janë të trajnuar plotësisht në ushqimin apo llojet dhe do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë të zgjidhni dietën e duhur për qenin ose macen tuaj. Produktet Husse nuk janë të disponueshme në një rrjet tradicional shitjesh - ne i dorëzojmë ato direkt nga fabrika tek klienti, në mënyrë që të ofrojmë produkte të cilësisë më të lartë me çmime konkuruese. Ushqimi Husse mund të porositet gjithmonë me dërgesë deri në adresën tuaj.

Gjithçka që ju nevojitet për qenushin apo macen tuaj në një vend

Në ofertën e Husse do të gjeni gjithçka që mund t'i duhet qenushit apo maces tuaj. Ushqimi ynë i thatë për qentë dhe macet është një bazë e shkëlqyer e dietës së tyre - ushqimi i thatë është dietë e balancuar siç duhet, e përshtatur për nevojat e qenve dhe maceve të madhësive të ndryshme dhe në faza të ndryshme të jetës, p.sh. këlysh dhe kotele, qen dhe mace të rritur dhe të moshuar. Keni një qen apo mace me nevoja të veçanta ushqimore? Ne Kujdesemi për nevojat e veçanta si ; sistem tretës të ndjeshëm, alergji ushqimore, pas sterilizimit ose kastrimit, si dhe qenushë apo mace që kanë prirje për të shtuar në peshë. Po kërkoni lodra për qen dhe mace? Lodrat Husse janë bërë nga materiale cilësore, ato janë të qëndrueshme dhe do t'i ofrojnë katrputroshit tuaj orë të tëra argëtimi. Ju mund të diversifikoni dietën e shëndetshme dhe natyrale të qenit ose maces tuaj me ushqime të shijshme. Trajtimet për qentë dhe macet janë një shtesë e shijshme në dietën e tyre dhe një shpërblim i madh gjatë stërvitjes dhe pas stërvitjes. Keni nevojë për produkte kujdesi për katërputroshin tuaj? Merrni shampo, kozmetikë për kujdes, vajra dhe locione me të cilat do të kujdeseni për pamjen e bukur dhe të shëndetshme të qenit apo maces tuaj.