Husse Tiranë

Mos e humbni kohën tuaj në udhëtime në dyqanet e kafshëve shtëpiake - porosisni ushqimin për kafshët tuaja me dorëzim në derën tuaj. Nuk ka më kohë të shpenzuar në trafik ose duke pritur në radhë - distributori juaj lokal Husse do t'ju dorëzojë ushqimin për kafshët tuaja shtëpiake, pavarësisht se në cilën pjesë të qytetit jetoni. Blini gjithçka dhe çdo gjë që mund t'i duhet mikut tuaj me gëzof pa harxhuar kohë për t’i marrë këto produkte.

Ushqim në adresë për mikun tuaj me gëzof?

Zgjidhni cilësinë dhe komoditetin. Porositni çdo gjë që mund t'i duhet kafshës suaj me dorëzim në adresën tuaj. Ushqimi për kafshët shtëpiake Husse, është bërë duke përdorur përbërës të cilësisë së lartë, të zgjedhur me kujdes. Me dërgesat direke, produktet Husse kombinojnë cilësi të shkëlqyera dhe çmim konkurrues. Porositni online ose kontaktoni direkt shpërndarësin tuaj lokal Husse - ne do t'ju ndihmojmë me kënaqësi të zgjidhni ushqimin më të mirë për kafshën tuaj shtëpiake dhe do ta sjellim atë direkt në dyert tuaja.

Husse Albania

Rruga Beqir Luga
tel. +3550694059401
e-mail: kontakt@husse.al

Shpërndarësit lokal Husse, mbajnë të dhënat personale, në përputhje me Politikën e Mbrojtjes së të Dhënave Personale Husse: QUALITY AND CARE SHPK, Rruga Fadil Rada, Tiranë. Nëse dëshironi të lexoni informacionin e plotë mbi mbrojtjen e të dhënave personale në kompaninë tonë, vizitoni www.husse.al/personal-data-protection-policy

Ushqim i thatë Super Premium

Ushqimi Super Premium është bërë vetëm nga përbërës të cilësisë më të lartë dhe shumë të tretshëm. Është një dietë e ekuilibruar siç duhet dhe me përmbajtje optimale të vlerave ushqyese, vitaminave dhe mineraleve, e cila siguron shëndetin dhe gjendjen e shkëlqyer të kafshës suaj.

Shikoni bestsellerët tanë

Këshillë

Sensitive Valp Digest, 7 kg | Ushqim i thatë që mbështet nevojat e zhvillimit të këlyshëve të ndjeshëm

Mbështet sistemin e tretjes, me fibra vegjetale dhe frukto-oligosakaride

7 200,00 Lekë

Valp Plus, 2 kg | Ushqim i plotë, me psilium dhe fibra vegjetale për tretje të qetë

Me vitamina, minerale dhe antioksidantë jetikë për një sistem imunitar të shëndetshëm

2 700,00 Lekë

Valp Mini, 2 kg | Ushqim i thatë që mbështet nevojat e zhvillimit të këlyshëve të racës së vogël

Përmbajtja e lartë e proteinave dhe yndyrave për një rritje optimale & intensive

2 700,00 Lekë

Këshillë

Valp Maxi, 15 kg | Ushqim i thatë që mbështet nevojat e zhvillimit të këlyshëve të racës së madhe

Me glukozaminë për të mbështetur shëndetin optimal të nyjeve në rritje

11 900,00 Lekë

Optimal, 12 kg | Ushqim i plotë dhe i ekuilibruar për qentë aktivë

Me vitamina, antioksidantë dhe acide yndyrore për të mbështetur sistemin imunitar

9 200,00 Lekë

Këshillë

Sensitive Digest, 2 kg | Recetë pa gluten me burime të kufizuara të proteinave shtazore

Me proteina dhe karbohidrate lehtësisht të tretshme për të nxitur tretje të qetë

2 900,00 Lekë

Sensitive Digest Giant, 12.5 kg | Recetë pa gluten me burime të kufizuara të proteinave shtazore

Me proteina dhe karbohidrate lehtësisht të tretshme për të nxitur tretje të qetë

11 900,00 Lekë

Këshillë

Sensitive Ocean Care, 12.5 kg | Recetë pa gluten, me një burim të vetëm proteinash shtazore

Me acide yndyrore omega, për të pasur lëkurë të ushqyer dhe një gëzof me shkëlqim

12 400,00 Lekë

Optimal Giant, 15 kg | Ushqim i plotë që mbështet nevojat ushqyese të qenëve të mëdhenj

Me glukozaminë për të mbështetur shëndetin dhe lëvizshmërinë optimale të kyçeve

10 900,00 Lekë

5 400,00 Lekë

Optimal Mini, 2 kg | Ushqim i thatë për qentë trupvogël, pa gluten, i krijuar për të plotësuar nevojat e larta për energji

Përmban nivele optimale të proteinave dhe yndyrave për të ndihmuar në ruajtjen e masës së tendosur të muskujve

2 700,00 Lekë

Opus Ocean, 2 kg | Kroketa pa drithëra, me një burim të vetëm proteine ​​shtazore

I pasur me proteina dhe yndyra shtazore për të mbështetur stilin e jetës aktive të qenit tuaj

3 200,00 Lekë

Opus Farm, 12 kg | Kroketa pa drithëra me burime të kufizuara të proteinave shtazore

I pasur me proteina dhe yndyrna shtazore për të ushqyer stilin e jetës aktive të qenit tuaj

9 900,00 Lekë

Prima Plus, 2 kg | Ushqim mirëmbajtës për qen, me përmbajtje të moderuar yndyre dhe kalorish

Me L-carnitine e cila ndihmon në menaxhimin e yndyrnave në metabolizëm

2 400,00 Lekë

Senior, 12 kg | Ushqim i thatë i balancuar për të përmbushur nevojat unike të qenve të moshuar

Me glukozaminë për të mbështetur shëndetin dhe lëvizshmërinë optimale të kyçeve

8 400,00 Lekë

5 400,00 Lekë

Sensitive Light, 12.5 kg | Ushqim i thatë pa gluten që shërben për menaxhim optimal të peshës

Me L-carnitine e cila ndihmon metabolizmin për menaxhimin e yndyrnave

10 400,00 Lekë

Sensitive Optimal, 12.5 kg | Ushqim i thatë pa gluten, i krijuar për qentë me sistem të ndjeshëm tretës dhe me nevoja të larta për energji

Përmban nivele optimale të proteinave dhe yndyrave për të ndihmuar në ruajtjen e masës së muskujve

10 900,00 Lekë

Sterilised | Ushqim i thatë i balancuar për të përmbushur nevojat unike të qenve të rritur të sterilizuar

Me përmbajtje të moderuar kalorie për të ndihmuar në kufizimin e shtimit të tepërt të peshës

0,38 Lekë

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal

Këshilla e të ushqyerit dhe shpërndarje në shtëpi

Përfaqësuesit lokalë të Husse, u garantojnë klientëve shpërndarjen falas të ushqimit për qen dhe mace në adresat respektive. Zgjidhni produktet më të mira për kafshën tuaj pa asnjë mundim ose kosto shtesë - ne do t'ju ofrojmë dhe ju këshillojmë se si t'i ushqeni sa më mirë kafshët tuaja shtëpiake.

Gjeni furnizuesin tuaj lokal

Trashëgimia suedeze, qëndrueshmëria dhe cilësia e lartë e produktit

Ne operojmë në përputhje me qasjet miqësore ndaj kafshëve, kjo është arsyeja pse ne kujdesemi për cilësinë më të lartë të produkteve tona në çdo hap - linjat e prodhimit Husse janë nën kontroll të vazhdueshëm veterinar. Ushqimi Husse bëhet në bazë të recetave tradicionale suedeze.

Rreth nesh

Marka suedeze e ushqimit Super Premium për qen dhe mace

Kafshë shtëpiake të lumtura Husse!

 

Gio

Gio është një qenush 1 vjec e 5 muajsh, duke qënë se le të themi është pak nazeli ushqyerja e tij ka qenë disi e vështirë. Para disa muajsh Gio provoi ushqimet Husse dhe që në momentet e para u vu re dëshira e tij e rritur për  të konsumuar vaktet në mënyrë të rregullt. Momentalisht Husse ofron ushqimin tone të preferuar dhe nuk kemi ndërmend ta ndërrojmë me asnjë ushqim tjetër.

Lola

Lola është 4 1/2 vjeç tani dhe ne jemi shumë të lumtur që kemi zbuluar Husse kur ajo ishte vetem një qenush i ri. Pasi provoi disa marka të tjera premium, ajo kishte vuajtur nga shqetësime në stomak, por sapo u zhvendos në Husse, të gjitha simptomat u zhdukën.

Ne jemi vlerësuar nga

Bashkohuni me paketën tonë!

Punoni sa të doni, fitoni të ardhurat që dëshironi, veproni në zonën tuaj lokale.

Punoni me ne

Husse - ushqim suedez për qenushë dhe mace

Husse është një prodhues suedez i ushqimit për qen, mace dhe kuaj me mbi 30 vjet përvojë në treg. Qëllimi kryesor i Husse është të promovojë një mënyrë jetese të shëndetshme për qenushët dhe macet. Të gjitha ushqimet dhe suplementet Husse janë bërë vetëm nga përbërës të cilësisë më të lartë, të zgjedhur me kujdes. Të gjitha produktet prodhohen sipas recetave tradicionale skandinave, dhe linjat e prodhimit janë nën kontroll të vazhdueshëm veterinar. Përveç cilësisë së produkteve Husse, kjo nënkupton edhe cilësinë e shërbimit. Shpërndarësit Husse janë të trajnuar plotësisht në ushqimin apo llojet dhe do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë të zgjidhni dietën e duhur për qenin ose macen tuaj. Produktet Husse nuk janë të disponueshme në një rrjet tradicional shitjesh - ne i dorëzojmë ato direkt nga fabrika tek klienti, në mënyrë që të ofrojmë produkte të cilësisë më të lartë me çmime konkuruese. Ushqimi Husse mund të porositet gjithmonë me dërgesë deri në adresën tuaj.

Gjithçka që ju nevojitet për qenushin apo macen tuaj në një vend

Në ofertën e Husse do të gjeni gjithçka që mund t'i duhet qenushit apo maces tuaj. Ushqimi ynë i thatë për qentë dhe macet është një bazë e shkëlqyer e dietës së tyre - ushqimi i thatë është dietë e balancuar siç duhet, e përshtatur për nevojat e qenve dhe maceve të madhësive të ndryshme dhe në faza të ndryshme të jetës, p.sh. këlysh dhe kotele, qen dhe mace të rritur dhe të moshuar. Keni një qen apo mace me nevoja të veçanta ushqimore? Ne Kujdesemi për nevojat e veçanta si ; sistem tretës të ndjeshëm, alergji ushqimore, pas sterilizimit ose kastrimit, si dhe qenushë apo mace që kanë prirje për të shtuar në peshë. Po kërkoni lodra për qen dhe mace? Lodrat Husse janë bërë nga materiale cilësore, ato janë të qëndrueshme dhe do t'i ofrojnë katrputroshit tuaj orë të tëra argëtimi. Ju mund të diversifikoni dietën e shëndetshme dhe natyrale të qenit ose maces tuaj me ushqime të shijshme. Trajtimet për qentë dhe macet janë një shtesë e shijshme në dietën e tyre dhe një shpërblim i madh gjatë stërvitjes dhe pas stërvitjes. Keni nevojë për produkte kujdesi për katërputroshin tuaj? Merrni shampo, kozmetikë për kujdes, vajra dhe locione me të cilat do të kujdeseni për pamjen e bukur dhe të shëndetshme të qenit apo maces tuaj.