Sterilised, 12 kg | Ushqim i thatë i balancuar për të përmbushur nevojat unike të qenve të rritur të sterilizuar

471530c
Sterilised ka nivel më të ulët të energjisë, përmbajtje të lartë proteinash dhe L-carnitine për të ndihmuar metabolizmin e yndyrave. Recetë e rregulluar për të mbështetur nevojat e qenëve të sterilizuar.

8 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
energy_control
Kontrolli i energjisë – Përmbajtja më e ulët e yndyrës për menaxhim më të mirë të peshës
l_carnitine
L-Carnitine - Suporton menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor

E krijuar posaçërisht për qentë e sterilizuar

Sterilised përmban përqindje të lartë të proteinave cilësore të pulës dhe një sasi më të vogël yndyre. Ky kombinim i përbërësve ndihmon në menaxhimin e peshës.

Kontrolli i energjisë
L-Carnitine

Formula e bazuar në:

Pulë
Sterilised është perfekt për:
Product detail icon Sterilizuar
Product detail icon Aktivitet normal
Product detail icon Rracë mesatare
Product detail icon Rraca të mëdha
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17870 IU/kg, vitaminë D3 1620 IU/kg, vitaminë E 500 mg/kg, vitaminë C 200 mg/kg, 3b103 (Hekur) 201 mg/kg, 3b202 (Iodine) 3.1 mg/kg, 3b405 (Bakër) 7.5 mg/kg, 3b502 (Magnez) 62.5 mg/kg, 3b605 (Zink) 108 mg/kg, 3b607 (Zink) 12 mg/kg, 3b801 (Selenium) 0.2 mg/kg, L-carnitine 200 mg/kg, beta-carotene 1 mg/kg; Antioxidantët: tocopherols; Aditivë teknologjik: Clinoptilolite me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

mish pule, misër, oriz, grurë, fibra vegjetale, yndyrë shtazore, fara liri, minerale, salmoni, proteina shtazore të hidrolizuara, maja birre, vaj salmoni, frukto-oligosakaride (0.3%), vezë të thata të plota, lecithin, algat e detit, Tagetes.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
28.0%
Proteinë
81%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Sterilised!

Kontrolli i energjisë
1 / 6
Kontrolli i energjisë

Përmbajtja e moderuar e kalorive për menaxhim më të lehtë të peshës.

L-carnitin
2 / 6
L-carnitin

L- carnitine mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor.

Fructo-oligosaccharides
3 / 6
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Clinoptilolite
4 / 6
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Fibër optimale
5 / 6
Fibër optimale

Përmbajtja optimale e fibrave për të kënaqur oreksin me më pak kalori.

Mbështetja e imunitetit
6 / 6
Mbështetja e imunitetit

Me beta-karoten dhe vaj salmoni si burim i acideve yndyrore Omega-3 për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

4.8
Nuk ka komente ende
80%
20%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal