Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

50304c
Mbajtëse në formë kocke për qese "Pick Up".

300,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days

Qese e biodegradueshme për kapjen e mbetjeve

E biodegradueshme dhe e lehtë për t'u mbajtur, që mund të fiksohet me grep në zinxhirin, rripin ose çantën tuaj.

Përdorini qeset tona të biodegradueshme Pick Up, për një ambjent të përbashkët të pastër

Përmasat: 8 x 4.5 x 4 cm

Si përdoren?

Tërhiqeni qesen nga "kocka".

Vendoseni dorën brenda qeses.

Merrni mbeturinat dhe kthejeni qesen nga brenda jashtë.

Lidheni qeskën në një nyjë dhe hidheni në një kosh mbeturinash.

Kur t'ju mbarojnë qeset, hapni kapakun dhe vendosni një rrotull të re.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal