Gjeni furnizuesin tuaj lokal

Produktet tona nuk mund të gjenden në dyqanet tradicionale. Ne duam të jemi pranë klientëve tanë dhe kjo është arsyeja pse ushqimi për macet dhe qentë është i disponueshëm vetëm përmes shpërndarësve tanë Husse ose në dyqanin tonë online.

Kontrolloni qytetete Husse

Na kontaktoni

Nëse ju pëlqen ajo që bëjmë dhe keni më shumë pyetje, na telefononi ose na kontaktoni.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Bashkohuni me paketën tonë!

Për mbarshtuesit

Bashkohuni në Husse Breeder Club dhe përfitoni zbritje tërheqëse në ofertën e mbi 350 produkteve. Anëtarësimi në Klubin tonë të Breeder-it nënkupton veshje për kotele dhe këlyshët tuaj dhe zbritje shumë të kenaqshme.

Gjeni më shumë

Për Veterinerët

Produktet tona rekomandohen nga afro 57 klinika veterinare në të gjithë Shqipërinë. Nëse jeni veteriner, shihni ofertën e dedikuar të Husse për operacionet veterinare.

Gjeni më shumë

Për furnizuesit

Degët Franchaise dhe Distributorët Husse veprojnë për llogarinë e tyre me ndihmën profesionale dhe mbështetjen e marketingut mbarëkombëtar. Si dega Franchise ashtu edhe distributori menaxhojnë biznesin e tyre dhe fitojnë fitimet e tyre.

Gjeni më shumë

cat and dog

Husse Shqipëri

Quality and Care është një importues dhe operator ekskluziv i markës Husse në Shqipëri

Adresa
Bulevardi Bajram Curri / Pallati 1, Shkalla 6, Apartamenti 2 kati 0.

Njesia Bashkiake nr. 5Nipti: M11814023J
Rajoni: Tirane, Kodi Postar 1017

Oraret

E Hene -  E Premte 09:00 - 21:00
E Shtune:  10:00 - 18:00

Kafshë shtëpiake të lumtura Husse!

 

Gio

Gio është një qenush 1 vjec e 5 muajsh, duke qënë se le të themi është pak nazeli ushqyerja e tij ka qenë disi e vështirë. Para disa muajsh Gio provoi ushqimet Husse dhe që në momentet e para u vu re dëshira e tij e rritur për  të konsumuar vaktet në mënyrë të rregullt. Momentalisht Husse ofron ushqimin tone të preferuar dhe nuk kemi ndërmend ta ndërrojmë me asnjë ushqim tjetër.

Lola

Lola është 4 1/2 vjeç tani dhe ne jemi shumë të lumtur që kemi zbuluar Husse kur ajo ishte vetem një qenush i ri. Pasi provoi disa marka të tjera premium, ajo kishte vuajtur nga shqetësime në stomak, por sapo u zhvendos në Husse, të gjitha simptomat u zhdukën.

Ne jemi vlerësuar nga

Bashkohuni me ekipin tonë!

Punoni sa të doni, fitoni të ardhurat që dëshironi, veproni në zonën tuaj lokale.

Punoni me ne

Husse - ushqim suedez për qenushë dhe mace

Husse është një prodhues suedez i ushqimit për qen, mace dhe kuaj me mbi 30 vjet përvojë në treg. Qëllimi kryesor i Husse është të promovojë një mënyrë jetese të shëndetshme për qenushët dhe macet. Të gjitha ushqimet dhe suplementet Husse janë bërë vetëm nga përbërës të cilësisë më të lartë, të zgjedhur me kujdes. Të gjitha produktet prodhohen sipas recetave tradicionale skandinave, dhe linjat e prodhimit janë nën kontroll të vazhdueshëm veterinar. Përveç cilësisë së produkteve Husse, kjo nënkupton edhe cilësinë e shërbimit. Shpërndarësit Husse janë të trajnuar plotësisht në ushqimin apo llojet dhe do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë të zgjidhni dietën e duhur për qenin ose macen tuaj. Produktet Husse nuk janë të disponueshme në një rrjet tradicional shitjesh - ne i dorëzojmë ato direkt nga fabrika tek klienti, në mënyrë që të ofrojmë produkte të cilësisë më të lartë me çmime konkuruese. Ushqimi Husse mund të porositet gjithmonë me dërgesë deri në adresën tuaj.

Gjithçka që ju nevojitet për qenushin apo macen tuaj në një vend

Në ofertën e Husse do të gjeni gjithçka që mund t'i duhet qenushit apo maces tuaj. Ushqimi ynë i thatë për qentë dhe macet është një bazë e shkëlqyer e dietës së tyre - ushqimi i thatë është dietë e balancuar siç duhet, e përshtatur për nevojat e qenve dhe maceve të madhësive të ndryshme dhe në faza të ndryshme të jetës, p.sh. këlysh dhe kotele, qen dhe mace të rritur dhe të moshuar. Keni një qen apo mace me nevoja të veçanta ushqimore? Ne Kujdesemi për nevojat e veçanta si ; sistem tretës të ndjeshëm, alergji ushqimore, pas sterilizimit ose kastrimit, si dhe qenushë apo mace që kanë prirje për të shtuar në peshë. Po kërkoni lodra për qen dhe mace? Lodrat Husse janë bërë nga materiale cilësore, ato janë të qëndrueshme dhe do t'i ofrojnë katrputroshit tuaj orë të tëra argëtimi. Ju mund të diversifikoni dietën e shëndetshme dhe natyrale të qenit ose maces tuaj me ushqime të shijshme. Trajtimet për qentë dhe macet janë një shtesë e shijshme në dietën e tyre dhe një shpërblim i madh gjatë stërvitjes dhe pas stërvitjes. Keni nevojë për produkte kujdesi për katërputroshin tuaj? Merrni shampo, kozmetikë për kujdes, vajra dhe locione me të cilat do të kujdeseni për pamjen e bukur dhe të shëndetshme të qenit apo maces tuaj.