Këshillë

Laxolja, 300 ml | Vaji premium i salmonit që mban lëkurën e shëndetshme dhe gëzof me shkëlqim

30037c
Vaj salmoni Laxolja ,100% natyral, prodhohet nga salmoni i freskët.

2 500,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
healthy_shiny_coat
Lëkurë & gëzof - Të pasura me acide yndyrore Omega-3 të cilat përmirësojnë cilësinë e lëkurës dhe të gëzofit
immune_system
Sistemi imunitar - Acidet yndyrore omega-3 që mbështesin sistemin imunitar

Suplement i shkëlqyer ushqimor dhe një burim optimal omega-3

Laxojla është një suplement ushqimor unik për qentë dhe macet, i pasur me acide yndyrore Omega-3 të cilat përmirësojnë cilësinë e lëkurës dhe gëzofit. Për shkak të cilësisë shumë të lartë dhe përmbajtjes së lartë të antioksidantëve natyralë, produkti është burimi më natyral për acidet yndyrore omega-3 në dispozicion.

Burim perfekt energjie që mund t'u jepet kafshëve shtëpiake me nevoja të larta energjie.

Përmirësues natyral i shijes - përzieni Laxolja me ushqimin për të stimuluar oreksin e kafshës suaj, edhe kafshët shtëpiake më të kujdesshme do ta shijojnë me kënaqësi ushqimin e tyre.

Lëkurë & Gëzof
Sistemi mbrojtës

Vaj unik peshku. Cilësia e parë

PRODHIMI - i gjithë prodhimi bëhet me lëndë të parë cilësore ushqimore. Do të thotë se salmoni mbahet gjithmonë në një zinxhir të vazhdueshëm të ftohtë. Koha e çuarjes nga prerja e tërë peshkut, deri te vaji i përfunduar me cilësi të lartë është më pak se 24 orë. Prodhimi bëhet nën kontroll të rreptë.

VAJ SALMONI I PASTËR - produkt pa kimikate dhe aditivë - përmban vetëm vaj salmon të freskët. Vaji nxirret me një proces të butë të patentuar, nuk përdoren konservues gjatë prodhimit ose mbushjes në shishe dhe nuk ka asnjë proces pastrimi teknik apo kimik që mund të ndikojë në cilësinë ose funksionin e produktit. Qasja jonë unike në lëndën e parë me cilësi të lartë dhe metoda e patentuar e prodhimit e bën këtë të mundur. Rezultati është vaji i pastër i salmonit me një cilësi unike premium në lidhje me përbërjen, shijen dhe aromën.

CILËSIA MË E LARTË - aroma është si salmoni i freskët dhe vaji është shumë i këndshëm. Për shkak të përmbajtjes së lartë të astaksantinës, vaji ka një ngjyrë portokalli dhe ka një aktivitet shumë të fortë antioksidues. Analizat kimike tregojnë se kjo përbërje dhe cilësi vaji është më e mira e mundshme dhe shumë e qëndrueshme me kalimin e kohës.

Përfitimet shëndetësore të acideve yndyrore omega-3

Acidet yndyrore omega-3 kanë një gamë të gjerë efektesh pozitive në shëndetin e qenve dhe maceve. Tre acidet yndyrore më të rëndësishme Omega-3 janë acidi Eicosapentaenoic (EPA), Acidi Docosahexaenoic (DHA) dhe Acidi Docosapentaenoic (DPA). Këto acide yndyrore janë të një rëndësie jetike për zhvillimin, mirëmbajtjen dhe funksionimin optimal të shumë indeve dhe organeve.

PËRFITIMET SHËNDETËSORE TË ACIDEVE YNDYRORE OMEGA-3 PËR QENTË- ato mund të kontribuojnë në zhvillimin e trurit të këlyshëve, të forcojnë sistemin imunitar të qenve, të zvogëlojnë inflamacionin, të përmirësojnë shëndetin e zemrës, të përmirësojnë shëndetin e lëkurës dhe gëzofit, gjithashtu mund të përmirësojnë funksionin njohës te qentë e moshuar.

PËRFITIMET SHËNDETËSORE TË ACIDEVE YNDYRORE OMEGA-3 PËR MACET - ato mund të kontribuojnë në një lëkurë më të shëndetshme veçanërisht te macet me lëkurë të ndjeshme, promovojnë një shtresë të shëndetshme dhe me shkëlqim pasi forcojnë qimet e gëzofit dhe forcojnë sistemin imunitar, përmirësojnë gamën e lëvizjes së maces tuaj si dhe rrisin energjinë e saj.

Këshilla për të ushqyerit

Për racionin e rekomanduar ditor shihni tabelën e të ushqyerit. Filloni me 1/3 e racionit të rekomanduar ditor dhe rriteni gjatë 7-14 ditëve deri në dozën e plotë. Shërbejeni së bashku me ushqimin një herë në ditë. Mbajeni në vend të errët në temperaturën e dhomës.

Informacione për ushqyerjen

100% vaj salmoni.

Energjia: 3750 kJ/890 kcal për 100 g. 1 ml vaj salmon përmban 80 mg EPA, DHA dhe DPA.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Antistress, 200 tablets | Produkt bimor qetësues që ndihmon në reduktimin e efekteve të stresit

Ndihmon qenin ose macen tuaj të ndihet i qetë dhe i pastresuar

3 500,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Boll, S | Top gome që kërcen

E shkëlqyeshme për lojëra tërheqëse që zgjasin

900,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal