Exclusive Digest, 2 kg | Formulë e lehtë për t'u tretur për macet me sistem të ndjeshëm tretës

470706c
Exclusive Digest është recetë pa gluten, e bazuar në mish qengji dhe oriz, e përshtatshme për macet me sistem të ndjeshëm tretës.

2 900,00 Lekë

(1 450,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
wheat_gluten_free
Grurë pa gluten – Pa drithëra
flora_stimuli
Tretje/Stimul flore - Përzierje përbërësish që mbështesin shëndetin e mirë të zorrëve

Recetë pa gluten për macet me sistem të ndjeshëm tretës

Exclusive Digest është një recetë me një kombinim të përbërësve shumë të tretshëm. Gjithashtu është një ushqim i ekuilibruar për një shëndet optimal të zorrëve.

Grurë pa gluten
Stimuli flora

Formula e bazuar në:

Pulë
Oriz
Qingj
  • Exclusive Digest është perfekt për:

Product detail icon Mace me ndjeshmëri tretjeje
Product detail icon
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 150 mg/kg, 3b103 (hekur) 75 mg/kg, 3b202 (jod) 2 mg/kg, 3b405 (bakër) 10 , 3b502 (Mangan) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 98 mg/kg, 3b802 (Selen) 0,3 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

mish qengji, pulë, oriz, yndyrë shtazore, gluten misri, miell orizi, misër, proteina shtazore të hidrolizuara, maja, minerale, vaj salmoni, fibra vegjetale, vezë të thata të plota, klorur kaliumi, frukto-oligosakaride (0.3%), yucca (125 mg / kg).

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Exclusive Digest!

1 / 5

Ushqim shumë i shijshëm dhe pa gluten.

Clinoptilolite
2 / 5
Clinoptilolite

Mineral që lehtëson jashtëqitjen dhe kontribuon në një tretje optimale.

Fructo-oligosaccharides
3 / 5
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Yucca
4 / 5
Yucca

Bima Yucca redukton erën e fekaleve.

Taurine
5 / 5
Taurine

Përmban mish pule, burim proteinash natyralisht të pasur me taurinë për të garantuar nivelin e duhur të taurinës për macen tuaj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Këshillë

6 100,00 Lekë

6 000,00 Lekë

1 500,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

4.67
Nuk ka komente ende
67%
33%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal