Këshillë

Kroketter Lax, 2 kg | Ushqim i plotë dhe i shëndetshëm për mace

471649c
Kroketter Lax është i pasur me proteina shtazore dhe i pasuruar me taurinë.

2 800,00 Lekë

(1 400,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
taurine
Taurinë - Një aminoacid thelbësor, promovon shëndetin e syve dhe një zemër të shëndetshme

Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji

Kroketter Lax përmban salmon i cili jep një shije të shkëlqyer dhe proteina shtazore me cilësi të lartë për të kënaqur nevojat mishngrënëse të maces.

Taurinë +

Formula e bazuar në:

Pulë
Salmon

Kroketter Lax është perfekt për:

Product detail icon Mace të rritura
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 150 mg/kg, 3b103 (Hekur) 75 mg/kg, 3b202 (Jod) 2 mg/kg, 3b405 (Bakër) 10 mg/kg, 3b502 (Magnez) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 97.5 mg/kg, 3b802 (Selenium) 0.3 mg/kg; Antioksidantë; Aditivë teknologjik: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

mish dhe derivate shtazore, drithëra, derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, ekstrakte të proteinave bimore, peshk dhe derivate peshku (salmon 4%), perime, minerale, maja, yucca (125 mg/kg).

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Kroketter Lax!

1 / 4

Përmban pulë dhe salmon. ushqim i pasur me proteina shtazore dhe i pasuruar me taurinë.

Toptha qimesh
2 / 4
Toptha qimesh

Përmban fibra natyrale për të ndihmuar në parandalimin e formimit të topave të flokëve në traktin e zorrëve.

Mbështetja e imunitetit
3 / 4
Mbështetja e imunitetit

Me acide yndyrore dhe vitamina për të mbështetur sistemin imunitar.

Clinoptilolite
4 / 4
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Këshillë

6 100,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal