Exclusive Urinary, 2 kg | Ushqimi i plotë i maces që ndihmon në ruajtjen e shëndetit urinar

470849c
Exclusive Urinary përmban boronicë dhe nivel të ulët të magnezit. Ul pH-in e urinës dhe stimulon marrjen e ujit për të mbështetur shëndetin e urinës.

2 800,00 Lekë

(1 400,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
ph_low
Pehash i ulët – Formuluar për të pasur një pH më të ulët urinar
mg_low
Magnez i ulët - Përmbajtja e ulët e magnezit dhe mineraleve të kontrolluara për të mbështetur shëndetin e urinës

Recetë e përshtatur për të mbështetur shëndetin urinar

Një recetë e formuluar për të marrë një pH më të ulët urinar. Me përbërje boronice, e cila ndihmon në parandalimin e ngjitjes së baktereve në muret e traktit urinar. Jo i përshtatshëm për macet shtatzëna ose me gji.

Pehash i ulët
Magnez i ulët

Formula e bazuar në:

Pulë

Exclusive Urinary është perfekt për:

Product detail icon Shëndeti urinar
Product detail icon
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 200 mg/kg, 3b103 (hekur) 75 mg/kg, 3b202 (jod) 2 mg/kg, 3b405 (bakër) 10 , 3b502 (Mangan) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 97,5 mg/kg, 3b802 (Selen) 0,3 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Pulë, oriz, grurë, yndyrë shtazore, gluten misri, misër, proteina shtazore të hidrolizuara, minerale (kripë 2%), fibra vegjetale, salmoni, vaj salmoni, maja birre, klorur kaliumi, vezë të thata të plota, metioninë, frukto-oligosakaride (0.3 %), klorur koline, boronicë (0,1%), yucca (125 mg/kg).

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Exclusive Urinary!

1 / 5

Ulja e magnezit në dietë dhe nivele të kontrolluara të kalciumit dhe fosforit për të mbështetur shëndetin e urinës.

Pehash i ulët
2 / 5
Pehash i ulët

Formuluar për të pasur një pH më të ulët urinar.

Marrja e ujit
3 / 5
Marrja e ujit

Stimulon marrjen e ujit për të ndihmuar në parandalimin e krijimit të gurëve urinar.

Fructo-oligosaccharides
4 / 5
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Boronicë e kuqe
5 / 5
Boronicë e kuqe

Boronica e kuqe ndihmon në parandalimin e ngjitjes së baktereve në muret e traktit urinar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Krusa, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

3 400,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

4.57
Nuk ka komente ende
57%
43%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal