Tuna Recipe, 30 g | Ushqim i lëngshëm me ton të egër për macet

15049c
Një ushqim i shijshëm me lëng mishi, me ton të egër dhe bukë të thatë.

250,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
water_intake
Marrja e ujit - Inkurajon marrjen e përditshme të lëngjeve
grain_free
Pa drithëra - Nuk ka drithëra të shtuara

Treat i shijshëm dhe i lëngshëm

Ushqim i shëndetshëm i lagësht me ton të egër dhe Katsuobushi (bonito e thatë) për një shije të pasur umami që macet e duan.

Ushim perfekt për t'u dhënë midis vakteve ose për t'i vendosur sipër ushqimit të thatë për të stimuluar oreksin e maces: ata e duan shijen e këndshme të umami dhe shijojnë edhe më shumë ushqimin e thatë.

Pa ngjyrues dhe konservantë të shtuar.

Marrja e ujit
Pa fara

Feeding recommendations

Feed as part of a balanced diet.

When feeding treats, reduce your cat’s main meal to keep them in a lean, active condition.

Do not overfeed your cat with snacks. Excessive use of snacks may cause gastric upset and potentially lead to obesity in cats and other health problems.

Metabolizable energy (ME): 57 kcal/100 g.

Këshilla për ruajtjen

Para hapjes, produkti duhet të ruhet në kushte të thata dhe të freskëta, larg nga rrezet e diellit direkte.

Pas hapjes mbylleni paketimin pas çdo përdorimi dhe ruajeni në frigorifer. Pasi të hapet, përdoret brenda 24 orëve.

Informacione për ushqyerjen

Nutritional additives: 3a370 taurine 600 mg/kg.

ton i egër 29%, katsuobushi (bonito e tharë) 1%, lëng mishi (ujë, trashës, aromatizues, vaj vegjetal, taurinë).

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Krusa, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

3 400,00 Lekë

Këshillë

6 100,00 Lekë

1 500,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal