Krusa, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

50271c
Objekt gërvishtës, miqësor me mjedisin. E bërë nga kartoni i valëzuar i riciklueshëm.

3 400,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
scratching_board
Tabela gërvishtëse - Për të kënaqur instinktin natyral të maces për të gërvishtur
biodegradable
Biodegradueshme - E bërë nga kartoni, produkt ekologjik

Objekt gërvishtës për mace në formë të valëzuar.

Objektet për gërvishtje Husse i ofrojnë maces suaj një vend të rehatshëm për të pushuar, shtrirë dhe përkulur trupin e tyre dhe për të gërvishtur në të njëjtën kohë.

Projektuar posaçërisht për macen ose kotelen tuaj për të mprehur dhe hequr shtresën e jashtme të vdekur të kthetrave të tyre pa dëmtuar mobiljet ose qilimat tuaja.

Përmasat: 49 x 22.5 x 20 cm; ±750 g.

Tabelë gërvishtëse
Biodegradueshme

Lehtë për t'u përdorur, nuk kërkohet montim

Objektet tona gërvishtëse vijnë me një pako me kokrriza aromatike të përfshira: spërkatni pak kokrriza me aromë në dërrasë për të tërhequr macen tuaj.

Pasi Krusa të jetë konsumuar, thjesht hidheni në një kosh riciklimi!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

1 500,00 Lekë

900,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal