Kycklingfilé, 80 g | Copëza mishi pule të pasura me proteina

14016c
Shirita të thartë pule, ushqime të shëndetshme të pjekura në furrë.

900,00 Lekë

(1 125,00 Lekë* / 100 Gram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
high_quality_protein
Proteina me kualitet të lartë - E pasur me proteina dhe shumë e shijshme
grain_free
Pa drithëra - Nuk ka drithëra të shtuara

Snack me proteina të larta, me pak yndyrë

Shirita të shijshëm pule të pjekura në furrë me përmbajtje të lartë proteinash për të kënaqur edhe macet më kërkuese.

Recetë pa kokrra e përshtatshme për macet me sistem tretës më të ndjeshëm.

Proteina të larta
Pa fara

Rekomandime dhe këshilla për të ushqyerit

Snacks nuk janë zëvendësues për të luajtur me macen tuaj, ato duhet të përdoren vetëm si stimulim shtesë, të dhënë si pjesë e stërvitjes ose thjesht si një trajtim i shijshëm midis vakteve.

Ushqimi si pjesë e një diete të ekuilibruar. Kur ushqeni ushqime, zvogëloni vaktin kryesor të maces për t'i mbajtur ato në një gjendje të dobët dhe aktive.

Mos e ushqeni macen tuaj me ushqime të lehta. Përdorimi i tepërt i ushqimeve mund të shkaktojë shqetësime gastrike dhe potencialisht të çojë në obezitet te macet dhe probleme të tjera shëndetësore.

Mbani ujë të freskët në dispozicion gjatë gjithë kohës.

Feeding and storage guidelines

Para hapjes, produkti duhet të ruhet në kushte të thata dhe të freskëta, larg nga rrezet e diellit direkte.

Pas hapjes mbylleni paketimin pas çdo përdorimi dhe ruajeni në frigorifer.

Pasi të hapet, përdorni sa më shpejt të jetë e mundur.

Informacione për ushqyerjen

mish pule, proteina vegjetale, glicerinë, sorbitol, ekstrakt ushqimesh deti.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Krusa, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

3 400,00 Lekë

Këshillë

6 100,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

4.5
Nuk ka komente ende
50%
50%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal