Këshillë

Krypin, 1 pce | Shtëpizë e mbuluar për të mbajtur macen tuaj të ngrohtë dhe komode

50301c
Një shtëpizë e gjërë dhe super komode për të luajtur dhe pushuar kafshët shtëpiake. E përshtatshme për të gjitha madhësitë e maceve.

6 100,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days

Fole e rehatshme dhe e ajrosur në formë veze

Kulmi i çatisë mund të hapet lehtësisht për pastrim, transport të lehtë ose nëse kafshës suaj i pëlqen të flejë pa çati.

Me çatinë e vendosur, ajo përmban një dizajn me ajrosje të dyanshme për një mace, duke e bërë më komode: çati gjysmë e mbyllur dhe një hapje ventilimi në formë putre.

Materiali: 100% shajak.

Përmasat: 48 x 38 x 26 cm

Udhëzimet e larjes

Mund ta lani me duar vetëm me ujë të ngrohtë në 40°C ose më pak.

Mos e hekurosni.

Mos e lani në lavatriçe.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Knut, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

6 100,00 Lekë

900,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal