Knut, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

50270c
Pllakë gërvishtëse për macet, e prodhuar nga kartoni i valëzuar i riciklueshëm.

6 100,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
scratching_board
Tabela gërvishtëse - Për të kënaqur instinktin natyral të maces për të gërvishtur
biodegradable
Biodegradueshme - Produkt ekologjik

Gërvishtëse për mace në formën e valës

I ofron maces suaj një vend të rehatshëm për të pushuar, shtrirë, shtriqur dhe përkulur trupin dhe për të gërvishtur në të njëjtën kohë.

Projektuar posaçërisht për macen ose kotelen tuaj për të mprehur dhe hequr shtresën e jashtme, të vdekur të kthetrave të tyre pa dëmtuar mobiljet ose qilimat tuaj.

Përmasat 49 x 23 x 10.5 cm; ±360 g.

Tabelë gërvishtëse
Biodegradueshme

Lehtë për t'u përdorur, nuk kërkohet montim

Produktet tona gërvishtëse janë shumë argëtuese dhe interaktive

Pasi tabela Knut të jetë konsumuar, thjesht hidheni në një kosh riciklimi!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

1 500,00 Lekë

900,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal