Tonfisk i gelé, 80 g | Vakt plotësues pa gluten

15036c
Tuna i shijshëm në pelte.

300,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
water_intake
Marrja e ujit - Inkurajon marrjen e përditshme të lëngjeve
grain_free
Pa drithëra - Nuk ka grurë të shtuar

Vakt plotësues i shijshëm pa gluten

Ushqim i shëndetshëm plotësues i lagësht në pelte, i bërë me përbërës natyralë, pa ngjyrues dhe konservues. Përmbajtja e tij e lartë e lagështisë mundëson hidratim të mjaftueshëm për një mirëqenie të përgjithshme të maces tuaj.

Marrja e ujit
Pa fara

Servirja dhe ruajtja

Shërbejeni në temperaturë ambienti.

Pasi të hapet kutia, vendoseni pjesën e papërdorur në frigorifer dhe përdorni brenda 24 orëve.

Një tas me ujë të freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion të maces tuaj.

Rekomandimet për të ushqyerit

Për racionin ditor shihni tabelën e të ushqyerit. Racioni i rekomanduar ditor është vetëm një udhëzues pasi kërkesat ndryshojnë shumë nga macja në mace.

Informacione për ushqyerjen

ton 47%, ujë, pluhur pelte [miell alga deti/karragjenan gjysmë i rafinuar, , klorur kaliumi (E508)].

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

900,00 Lekë

Kattströ White, 15 L | Rërë maceje përthithëse

Kapaciteti afatgjatë i kontrollit të aromave

3 800,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal