Kattströ White, 15 L | Rërë maceje përthithëse

30007c
Rërë për mace. 100% natyrale, pa pluhur, e bërë nga bentoniti i bardhë pa aromë të shtuar.

3 800,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
super_clumping
Super grumbullim - Përthith lëngjet shpejt
dust_free
Pa pluhur - Për një mjedis të pastër dhe të shëndetshëm

Kontroll efektiv i aromave të pakëndshme

Grumbullim i mbeturinave të maceve i bërë nga argjila më e mirë e bentonitit të bardhë me përthithshmëri të shkëlqyer, parandalon aromat e pakëndshme dhe e mban rërën të thatë.

Pa aroma të shtuara, mbështetet vetëm në përthithshmërinë natyrale të bentonitit për të kontrolluar aromat e pakëndshme.

99.5% pa pluhur.

Super grumbullim
Pa pluhura

Produkt shumë ekonomik

Granulat e saj më të vogla (0,5 mm - 2 mm) nënkuptojnë që mbeturina grumbullohet me shpejtësi në gunga të forta, të lehta për t'u mbledhur.

Kapaciteti i shpejtë absorbues lehtëson pastrimin dhe mirëmbajtjen e përditshme, por gjithashtu redukton konsumin e rërës.

Përthithja e shkëlqyer e mban një kuti rëre më të pastër dhe më të freskët për më gjatë.

Si përdoret?

Hapi 1

Mbushni një tabaka me rërë deri në një lartësi prej 7 cm. Pas mbushjes së tabakasë, lërini rërës një nivelim përfundimtar.

Hapi 2

Hiqni grumbujt dhe mbetjet e tjera të ngurta (të tilla si feçet) çdo ditë duke përdorur një lugë. Hidhini bashkë me mbeturinat shtëpiake, mos e hidhni ujin në tualet. Kontrolloni me autoritetet lokale nëse zbatohen kërkesa ose metoda të ndryshme asgjësimi.

Hapi 3

Rimbushni me rërë sipas nevojës.

Hapi 4

Ndryshoni plotësisht rërën kur është e nevojshme, duke larë dhe tharë tabakanë tërësisht. Mirëmbajtja e rregullt ndihmon në largimin e aromave të këqija dhe zvogëlimin e grumbullimit të baktereve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Knut, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

6 100,00 Lekë

Krusa, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

3 400,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

3.5
Nuk ka komente ende
0%
50%
50%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal