Pro Light/Senior, 20 kg | Ushqim i thatë me përmbajtje të ulët të energjie, për kontrollin e peshës

471617c
Pro Light/Senior ka një përmbajtje më të ulët yndyre për menaxhim më të mirë të peshës tek qentë e rritur dhe të moshuar. Shtuar kondroitinë dhe glukozaminë për të mbështetur shëndetin e kyçeve dhe taurinë për të mbështetur funksionin e shëndetshëm të zemrës.

10 800,00 Lekë

(540,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
mobility
Lëvizshmëria - Me kondroprotektorë për kyçe të shëndetshme

Recetë për qentë e rritur që kanë nevojë për menaxhimin e peshës dhe qentë e moshuar

përmban një kombinim përbërësish për të mbështetur menaxhimin e peshës tek qentë e rritur dhe të moshuar.

Lëvizshmëri

Formula e bazuar në:

Pulë
Mish derri
Pro Light/Senior është perfekt për:
Product detail icon I vjetër
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Product detail icon Menaxhimi i peshës
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17875 IU/kg, vitaminë D3 1625 IU/kg, vitaminë E 130 mg/kg, 3b103 (Hekur) 161 mg/kg, 3b202 (Jod) 2.5 mg/kg, 3b405 (Bakër) 6 mg/kg, 3b502 (Magnaez) 50 mg/kg, 3b605 (Zink) 86 mg/kg, 3b607 (Zink) 10 mg/kg, 3b801 (Selenium) 0.16 mg/kg, kondroitinë-glukozaminë 500 mg/kg; Antioksidantë.

mish derri, ushqim me gluten gruri, grurë, miell gruri, misër, oriz, pulë, bizele, fibra vegjetale, yndyrë shtazore, fara liri, kripë, proteina shtazore të hidrolizuara, minerale.

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Pro Light/Senior!

Kondroitinë & glukozaminë
1 / 3
Kondroitinë & glukozaminë

Kondroitina dhe glukozamina janë përbërës të kërcit në nyje; këto substanca mbështesin kërcin për nyje elastike.v

Taurinë
2 / 3
Taurinë

Mbështet funksionin e shëndetshëm të zemrës.

Kontroll energjie
3 / 3
Kontroll energjie

Përmbajtja e moderuar e kalorive për menaxhim më të lehtë të peshës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

6 000,00 Lekë

Bowl, S | Tas i qëndrueshëm për kafshët shtëpiake - prej çeliku inoks

Enë perfekte dhe ekologjike për të gjitha vaktet e kafshës suaj

1 100,00 Lekë

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 700,00 Lekë

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal