Bowl, S | Tas i qëndrueshëm për kafshët shtëpiake - prej çeliku inoks

50137c
Enë inoksi me bazë që nuk rrëshqet.

1 100,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
easy_to_clean
Lehtësisht e pastrueshme - Mund të lahet në larës enësh
2_sizes
2 madhësi - Në dy madhësi - i vogël dhe i madh

Enë për kafshët shtëpiake prej çeliku inoks

Tas i kuq me logon Husse, i domosdoshëm për të gjithë fansat me katër këmbë Husse. Përdoreni atë për të gjitha vaktet e kafshës suaj dhe gjithashtu për konsumimin e ujit.

E bërë prej çeliku inox, ky tas është një produkt i qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë. Një bazë që nuk rrëshqet, e cila e mban tasin nga rrëzimi ose rrëshqitja.

Lehtë për t'u pastruar me dorë ose në larëse enësh.

Lehtësisht i pastrueshëm
2 madhësi

Madhësitë e disponueshme

I vogël

Diametri 15.5 cm. Kapaciteti 0.5 L

Kapaciteti llogaritet nga vëllimi total.

I madh

Diametri 32 cm. Kapaciteti 1.85 L

Kapaciteti llogaritet nga vëllimi total.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 700,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal