Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

50283c
Enë e madhe për ushqimin e kafshëve shtëpiake me kapak hermetik, rrota dhe lugë të integruar.

5 700,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days

Enë për ruajtën e ushqimit të kafshëve shtëpiake

Enë hermetike për ruajtjen e ushqimit për kafshët shtëpiake që e mban ushqimin e kafshëve të freskët për një periudhë më të gjatë.

Prodhuar nga materiale të miratuara për ushqim dhe me një kapacitet 38 L, që korrespondon deri në 18 kg ushqim të thatë (në varësi të madhësisë së kroketës).

Materiali: Polipropileni (PP).

Përmasat: 406 x 374 x 495 mm

Convient and functional container

KAPAKU HERMETIK - me një kapak mbyllës në mënyrë që kafsha juaj të mos e hapë enën.

LUGË E PËRFSHIRË -mund të ngjitet lehtësisht në pjesën e brendshme të kapakut. Gjithashtu, është një mjet i përshtatshëm për nxjerrjen e pastër të racionit ushqimor.

RROTAT - përmban 4 rrota në bazë, të cilat e bëjnë enën të qëndrueshme dhe të lehtë për t'u lëvizur dhe transportuar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Bowl, S | Tas i qëndrueshëm për kafshët shtëpiake - prej çeliku inoks

Enë perfekte dhe ekologjike për të gjitha vaktet e kafshës suaj

1 100,00 Lekë

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

Mirëmbajtja e higjienës së veshëve për kafshët shtëpiake

2 000,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal