Prima Plus, 15 kg | Ushqim mirëmbajtës për qen me përmbajtje të moderuar yndyre dhe kalorish

470545c
Prima Plus është i përshtatshëm për qentë me kërkesa normale ose të ulëta për energji. Shtimi i vitaminës C, përmbajtja e moderuar e yndyrës dhe kalorive do ta mbajë qenin në formë dhe do të parandalojë obezitetin.

10 400,00 Lekë

(693,33 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
l_carnitine
L=Carnite - Mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor
mobility
Lëvizshmëri - Me kondroprotektorë për kyçe të shëndetshme

I zhvilluar posaçërisht për qentë e rritur me nevoja normale ose më të ulëta për energji

Prima Plus përmban një kombinim përbërësish për të ndihmuar qenin tuaj të qëndrojë në formë të dobët. Përqindje e lartë e proteinave cilësore të pulës dhe përmbajtje e moderuar e yndyrës.

L-carnitine
Lëvizshmëri

Formula e bazuar në:

Pulë
Prima Plus është perfekt për:
Product detail icon Qen i rritur
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Product detail icon Menaxhimi i peshës
Product detail icon Aktivitet normal
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17874 IU/kg, vitaminë D3 1625 IU/kg, vitaminë E 500 mg/kg, vitaminë C 200 mg/kg, 3b103 (hekur) 201 mg/kg, 3b202 (jod) 3 mg/kg, (Bakër) 8 mg/kg, 3b502 (mangan) 60 mg/kg, 3b605 (zink) 108 mg/kg, 3b607 (zink) 12 mg/kg, 3b801 (selen) 0,2 mg/kg, beta-karotë kg, L-karnitinë 40 mg/kg; Antioksidantë: tokoferolet; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

mish pule, grurë, miell gruri, misër, miell orizi, oriz, yndyrë shtazore, fibra bimore, fara liri, proteina shtazore të hidrolizuara, salmon, vaj salmoni, maja, kripë, frukto-oligosakaride (0.3%), vezë të thata të plota, klorur kaliumi, lecithin (0.1%), algat e detit, glukozamine (500 mg/kg), Tagetes.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
22.5%
Proteinë
60%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Prima Plus!

Kalori të ulta
1 / 6
Kalori të ulta

Përmbajtje të ulët kalorie për menaxhim më të lehtë të peshës.

L-carnitin
2 / 6
L-carnitin

L-carnitine mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor.

Glukozaminë
3 / 6
Glukozaminë

Kondroitina dhe glukozamina janë përbërës të kërcit në nyje; këto substanca mbështesin kërcin për nyje elastike.

Vitaminë C
4 / 6
Vitaminë C

Antioksidant i fuqishëm që mbështet imunitetin dhe ndihmon në mbrojtjen e qelizave të trupit.

Clinoptilolite
5 / 6
Clinoptilolite

Mineral that supports stool consistency and contributes to an optimal digestion.

Fructo-oligosaccharides
6 / 6
Fructo-oligosaccharides

By adding fructo-oligosaccharides (FOS) to the recipe, the growth of good bacteria is stimulated to support healthy digestion.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Schampo, 250 ml | Shampo e butë me vaj kokosi dhe ulliri

Formula e koncentruar për gëzof me shkëlqim dhe butësi të mëndafshtë

2 900,00 Lekë

Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

Mirëmbajtja e higjienës së veshëve për kafshët shtëpiake

2 000,00 Lekë

6 000,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal