Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

50182c
Produkt për higjienën e jashtme për shëndetin e veshëve.

2 000,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
natural_composition
Përbërësit natyralë - Formulë unike me veti antifungale dhe antiseptike

Veshë të pastër dhe të shëndetshëm

Infeksionet e veshit janë kushte të zakonshme tek qentë dhe parandalimi është thelbësor, një pastrim rutinë i veshit mund të zvogëlojë rrezikun. Për këtë qëllim, ne kemi krijuar Öron - një formulë unike me veti antifungale dhe antiseptike që kombinon pastrimin dhe kujdesin për veshët e qenit dhe maces. Përdoreni një ose dy herë në javë për të pastruar veshët e mikut tuaj me gëzof.

Produkt i butë dhe jo agresiv, mund të përdoret në veshët që janë të irrituar ose me plagë sipërfaqësore (ky produkt nuk është dezinfektues). Vetëm për përdorim të jashtëm nga kafshët! Mos e aplikoni produktin në kanalin e veshit në rast të këputjes së daulles së veshit!

COMPOSITION: uthull musht, koncentrat uji i detit, vajra esenciale të: cajeput (Melaleuca cajuputi), niaouli (Melaleuca quinquenervia), pemë çaji (Melaleuca alternifolia).

Përbërës natyralë

Parandalimi i otitit tek qentë

Pastrim rutinë i veshëve.

Një kontroll javor i veshëve të qenit tuaj - një sasi e vogël e dyllit mund të jetë normalisht e pranishme në veshë.

Për qentë që notojnë shumë, kanë veshë të varur ose një histori të sëmundjes së veshit - rekomandohet pastrimi rutinë, shpesh një deri në tre herë në javë.

Ju lutemi vini re: nëse qeni juaj po shfaq shqetësime të rënda, veshët kanë një erë të keqe ose kanalet e veshit duken shumë jonormale, duhet të kontaktoni një veteriner. Më pas, veterineri do t'ju përcaktojë dhe do t'ju këshillojë për procedurën e duhur të kujdesit për qenin tuaj.

Si përdoret?

Hapi 1

Aplikoni disa pika në kanalin e veshit.

Hapi 2

Pas aplikimit, masazhoni bazën e veshit duke përdorur një lëvizje lart për 1 deri në 20 sekonda.

Hapi 3

Lëreni për disa minuta që produkti të veprojë, pa e penguar kafshën të tundë kokën.

Hapi 4

Hiqni çdo tepricë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Këshillë

1 600,00 Lekë

Boll, S | Top gome që kërcen

E shkëlqyeshme për lojëra tërheqëse që zgjasin

900,00 Lekë

Formulë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal