Këshillë

Skål, S | Enë për ushqyerje të ngadalshme që promovon argëtim dhe ushqim të shëndetshëm

51194c
Tas për ushqyerje të ngadaltë, që krijon ndarje ose pengesa për kafshët që hanë shpejt.

1 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
easy_to_clean
Lehtësisht e pastrueshme - Mund të lahet në larës enësh
2_sizes
2 madhësi - Në dy madhësi - i vogël dhe i madh

Enë interaktive për ushqyerje të ngadalshme

Mënyra se si ushqehet qeni juaj, është shumë e rëndësishme për shëndetin e tij tretës. Duke përdorur një këtë enë për ushqyerje, ju modifikoni sjelljen e të ngrënit të qenit tuaj dhe e detyroni atë të ngadalësojë procesin e të ngrënit, duke e kthyer kohën e vaktit të kafshës suaj në një lojë argëtuese!

Udhëzime për përdorim: Skål mund të përdoret nga qentë e të gjitha racave. Nëse kafsha juaj nuk ka përdorur kurrë një ushqyes interaktiv, ai/ajo mund të ketë nevojë për ndihmë herën e parë në mënyrë që të mos zhgënjehet dhe të heqë dorë. Filloni duke vendosur vetëm një pjesë të racionit ditor të kafshës suaj në Skal, duke e lënë pjesën tjetër në tasin e tij të zakonshëm të ushqimit.

Produkt miqësor ndaj mjedisit i bërë nga materiale PP të sigurta për ushqim, me qëndrueshmëri të lartë. Është pa BPA, PVC dhe Ftalate. Vetëm rafti i sipërm i makinës larëse i është përshtatshëm për larje. Mos e vendosni në mikrovalë.

Lehtësisht i pastrueshëm
2 madhësi

Përfitimet e përdorimit të Skål

Ndihmon në parandalimin e mbytjes.

Kafsha juaj shtëpiake është më pak e ndjeshme ndaj fryrjes.

Kafsha juaj shtëpiake inkurajohet të përtypë ushqimin siç duhet, gjë që përmirëson tretjen e tyre të ushqimit.

Ndihmon në kontrollin e porcionit, duke ndihmuar në uljen e rrezikut që kafsha të bëhet mbipeshë.

Nxit stimulim të mirë mendor për kafshën tuaj

Madhësitë e disponueshme

I vogël Diametri 20.4 cm. Kapaciteti: mban 200 g (7 oz) ushqim.

I madh

Diametri 30 cm. Kapaciteti: mban 600 g (21 oz) ushqim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Dental L, 4 pcs | Treats dentare pa gluten, për qentë

Shufra të përtypshme me pulë

1 390,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal