Gourmet pâté with wild game, 100 g | Vakt i ekuilibruar me vitamina të shtuara

15048c
Pate e shijshme me gjahu të egër, e bërë me përbërës të përzgjedhur.

250,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
immune_system
Sistemi imunitar - Me vitamina dhe antioksidantë të shtuar
balanced_nutrition
Nutricion i balancuar - Hidratim adekuat për një mirëqenie të përgjithshme

Vakt i plotë i ekuilibruar dhe i shëndetshëm

Pate with wild game, ushqim i lagësht i shëndetshëm dhe i plotë i bërë me përbërës të cilësisë së lartë. Pa aromë artificiale, ngjyrues apo konservues të shtuar.

Vitamina dhe minerale të shtuara për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm të maces. Është shtuar vitamina E, një antioksidant që ndihmon në rritjen e sistemit imunitar të maces tuaj. Përmbajtja e lartë e lagështisë mbështet hidratimin e duhur për një mirëqenie të përgjithshme .

Sitemi mbrojtës
Nutricion i balancuar

Shërbim dhe ruajtje

Shërbejeni në temperaturë ambienti.

Pasi të hapet, vendoseni pjesën e papërdorur në frigorifer dhe përdoreni brenda 2 ditësh.

Një tas me ujë të freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion të maces tuaj.

Sasia e rekomanduar

Shërbejeni si një vakt të plotë dhe të ekuilibruar më vete. Për një mace të mesme (3-4 kg), jepni 200 gramë produkt në ditë, të ndarë në dy vakte. Rregulloni racionin ditor sipas kërkesave individuale të maces, të cilat mund të ndryshojnë për shkak të moshës, mjedisit dhe nivelit të aktivitetit. Nëse ushqeheni si pjesë e një diete të përzier, shmangni ushqyerjen e tepërt duke monitoruar marrjen totale të ushqimit.

Informacione për ushqyerjen

Aditivë ushqyes/kg: 3a672a vitaminë A 1200 IU, vitaminë D3 160 IU, 3a700 vitaminë E 5 mg.

mish dhe derivate shtazore (wild game 5%), minerale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kattströ White, 15 L | Rërë maceje përthithëse

Kapaciteti afatgjatë i kontrollit të aromave

3 800,00 Lekë

900,00 Lekë

Këshillë

6 100,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal