Cooling Gel, 1 kg | Xhel me efekt relaksues dhe ftohës

50159c
Xhel qetësues për përdorim të jashtëm për kuajt.

5 900,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 weeks
soothing_gel
Xhel zbutës - Mbështet ftohjen dhe rikuperimin e gjymtyrëve
natural_composition
Përbërës natyralë - Një formulë inovative e bazuar në devil's claw, arnikën dhe marigoldin

Formulë jo e yndyrshme dhe pa silikon

Një xhel pa argjilë, i formuluar për të relaksuar muskujt dhe tendinat pas përpjekjeve intensive dhe të qëndrueshme.

Prezantimi i tij në xhel jo të yndyrshëm dhe pa silikon lejon depërtimin e mirë të produktit dhe është e lehtë për ta aplikuar mirë, në veçanti, duke hequr argjilën e thatë të tepërt nga gjymtyrët. Çdo xhel i tepërt shpëlahet lehtësisht me pak ujë.

PËRBËRJA: tretës jokimik, lavandin (Lavandula x intermedia 'Grosso'), kumak (Calendula officinalis), bambu (Bambusa arundinacea), Fleabane Canada (Erigeron canadensis), nenexhik i egër (Mentha arvensis), arnica (Arnica' de montana), kthetra (Harpagophytum procumbens), lajthia (Corylus avellana), fshesa e kasapit (Ruscus aculeatus), kërcelli i qershisë, bishti i kalit të fushës (Equisetum arvense), rrush pa fara (Ribes nigrum), gjelbërimi i dimrit (Gaultheria procumbens), agjentët strukturorë.

Xhel zbutës
Përbërësit natyralë

Kujdes cilësor për gjymtyrët

DEVIL'S CLAW, ARNICA & MariGOLD - bimë të njohura për vetitë e tyre anti-inflamatore dhe analgjezike.

MENTJA E EGËR, BAMBUN DHE BISHT KALI IFUSHËS - këto ofrojnë silicë që ndihmon në mbrojtjen e tendinave dhe mureve arteriale.

FSHESË KASAPI, BISHTIN E QERSHISË & LAJTHI - të pasura me këta hollues që ndihmojnë në forcimin e sistemit të qarkullimit të gjakut dhe dekongjestionin e kyçeve.

WINTERGREEN - vaji esencial natyral i dimrit i pranishëm në Cooling Gel stimulon eliminimin e acidit laktik të depozituar në muskuj (përgjegjës për ngërçet dhe kontrakturat), për një rikuperim të shpejtë dhe të plotë.

Përdorimi dhe udhëzimet e rekomanduara

Hapi 1

Aplikoni një shtresë 1 cm në gjymtyrë për çlodhje. Mund të përdoret për masazh ose fashë për nyje dhe muskuj të ngurtësuar.

Hapi 2

I përshtatshëm për përdorim gjatë shtatzanisë, laktacionit si dhe për kafshë shumë të reja.

Hapi 3

Vetëm për përdorim të jashtëm nga kafshët!

Hapi 4

Produkti përmban substanca dopingu - kontrolloni me autoritetet lokale se cilat rregulla zbatohen për garat.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

6 800,00 Lekë

6 100,00 Lekë

Artiflex, 1 L | Mbështetje me vlera ushqyese për shëndetin e kyçeve me kondroitinë dhe glukozaminë

Ndihmon në ruajtjen e lëvizshmërisë së kalit dhe nyjet e tij fleksibël

9 900,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal