Senior pâté, 400 g | Vakt i ekuilibruar me echinacea

15011c
Tasty pâté with chicken and turkey for senior dogs.

440,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
immune_system
Sistemi imunitar - Added vitamins and antioxidants
no_colourants
Pa ngjyrues - Made with high quality ingredients

Balanced and healthy complete meal

Pâté with chicken, turkey and echinacea, healthy and complete wet food made with selected ingredients. No added artificial flavours, colourants or preservatives.

Added vitamins and minerals to maintain your ageing dog's health. Added vitamin E, an antioxidant that supports a healthy immune system. Added echinacea: helps support the immunity.

Sitemi mbrojtës
Pa ngjyrues

Serving and storage

Serve at room temperature.

Once the can is opened, refrigerate unused portion and use within 2 days.

A bowl of fresh water should always be available to your dog.

Feeding recommendations

Serve as a complete and balanced meal on its own. For daily ration see feeding table. Divide the daily ration into 2-3 meals. Adjust the daily ration according to the dog’s individual requirements which may vary due to age, environment and activity level. If fed as part of a mixed diet avoid overfeeding by monitoring total food intake.

Informacione për ushqyerjen

Nutritional additives/kg: 3a672a vitamin A 2500 IU, vitamin D3 250 IU, 3a700 vitamin E 5 mg.

meat and animal derivatives 80% (chicken 14%, turkey 8%), derivatives of vegetable origin (dried echinacea 0.5%), minerals.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

6 000,00 Lekë

Këshillë

Laxolja, 300 ml | Vaji premium i salmonit që mban lëkurën e shëndetshme dhe gëzof me shkëlqim

Suplement i shijshëm ushqimi dhe një burim i përsosur energjie

2 500,00 Lekë

Balanced diet and high quality ingredients

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal