Pro Valp, 15 kg | Ushqim i thatë për këlyshët, që përmban të gjithë lëndët ushqyese të nevojshme

471592c
Pro Valp përmban lëndë ushqyese, vitamina dhe minerale shtesë që këlyshët kanë nevojë për rritje optimale. Gjithashtu përmban klinoptilolit, një mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në tretje të shëndetshme.

9 900,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
balanced_nutrition
Nutricion i balancuar – Ushqimi i ekuilibruar për këlyshët. Gjithashtu ideal gjatë shtatzënisë dhe laktacionit.

E zhvilluar posaçërisht për këlyshët

Rekomandohet si ushqim fillestar nga mosha 3 javësh dhe si ushqim i plotë nga 4 javë deri në moshën madhore. Gjithashtu ideal gjatë shtatzënisë dhe laktacionit.

Nutricion i balancuar

Formula e bazuar në:

Pulë
Pro Valp është perfekt për:
Product detail icon Këlysh
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 19000 IU/kg, vitaminë D3 1750 IU/kg, vitaminë E 140 mg/kg, 3b103 (Hekur) 177 mg/kg, 3b202 (jod) 2.7 mg/kg, 3b405 (bakër.6 mg/kg) , 3b502 (Mangan) 55 mg/kg, 3b605 (Zink) 95 mg/kg, 3b607 (Zink) 11 mg/kg, 3b801 (Selen) 0,18 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, grurë, oriz, yndyrë shtazore, misër, miell gruri, fara liri, tul panxhari, ushqim me gluten gruri, proteina shtazore të hidrolizuara, maja, minerale, mollë, karrota, brokoli, lecithin.

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë të Pro Valp!

Proteina të larta, yndyrna të larta
1 / 3
Proteina të larta, yndyrna të larta

Nivele të larta të proteinave dhe yndyrnave shtazore nevojiten për rritjen dhe zhvillimin e indeve të trupit.

Clinoptilolite
2 / 3
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Mbështetje imuniteti
3 / 3
Mbështetje imuniteti

Me beta-karoten dhe vaj salmoni si burim i acideve yndyrore Omega-3 për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 700,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal