Pälsvårdsspray, 200 ml | Sprej shpërbërës për pastrim më të lehtë

30012c
Spray për pastrimin e qenve dhe maceve, larje e lehtë dhe shtresë me shkëlqim.

2 300,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
healthy_shiny_coat
Lëkurë & gëzof - Formulë e butë për larje të lehtë

Spraj pastrues pa shpëlarje dhe pa yndyrë

Spraj i lehtë për t'u kujdesur për qentë dhe macet me formulë të butë që zgjidh nyjet në gëzofet e thata ose të lagura. Ndihmon për krehje të lehtë.

Pa ngjyrues. Me aromë natyrale & vajra esencialë.

PËRBËRJA: ujë, eter poliglikol i alkoolit, amodimetikoni, fenoksietanol, absorbues organik, vajra esencialë të: pemës së çajit (Melaleuca alternifolia), eukaliptit (Eucalyptus globulus), livandos (Lavandula angustifolia), rozmarinës (Rosinastragony) policonus .

Lëkurë & Gëzof

Rekomandimet

Përdoreni me çdo larje. Kombinoje me Schampo ose Mousse Schampo për rezultate më të mira.

Mbajeni jashtë aksesit të fëmijëve, në një vend të ajrosur midis 5°C dhe 30°C.

Në rast të një reaksioni në lëkurat e mbindjeshme, ndaloni menjëherë përdorimin e produktit.

Vetëm për përdorim të jashtëm nga kafshët!

Përmban vajra esencialë. Mund të shkaktojë një reaksion alergjik.

SI përdoret?

Hapi 1

Shkundeni mirë përpara përdorimit.

Hapi 2

Spërkateni direkt mbi shtresë të lagur ose të thatë në një distancë prej 15 cm.

Hapi 3

Mos spërkatni pranë syve dhe veshëve të qenit tuaj dhe as në kokë. Mbrojeni mukozën.

Hapi 4

Lëreni të veprojë për disa minuta para larjes.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Schampo, 250 ml | Shampo e butë me vaj kokosi dhe ulliri

Formula e koncentruar për gëzof me shkëlqim dhe butësi të mëndafshtë

2 900,00 Lekë

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Formulë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal