Gourmet pâté with fish, 100 g | Vakt i ekuilibruar me peshk dhe vitamina të shtuara

15047c
Tasty pâté with fish, made with selected ingredients.

190,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
immune_system
Sistemi imunitar - With added vitamins and antioxidants
balanced_nutrition
Nutricion i balancuar - Adequate hydration for an overall well-being

Balanced and healthy complete meal

Pâté with fish, healthy and complete wet food made with high quality ingredients. No added artificial flavours, colourants or preservatives.

Added vitamins and minerals to support cat’s overall health. Added vitamin E, an antioxidant that helps boost your cat’s immune system. High moisture content supports adequate hydration for an overall well-being of your cat.

Sitemi mbrojtës
Nutricion i balancuar

Serving and storage

Serve at room temperature.

Once the tray is opened, refrigerate unused portion and use within 2 days.

A bowl of fresh water should always be available to your cat.

Feeding recommendations

Serve as a complete and balanced meal on its own. For a medium-sized cat (3-4 kg), give 200 grams of product daily, shared in two meals. Adjust the daily ration according to the cat’s individual requirements which may vary due to age, environment and activity level. If fed as part of a mixed diet avoid overfeeding by monitoring total food intake.

Informacione për ushqyerjen

Nutritional additives/kg: 3a672a vitamin A 1200 IU, vitamin D3 160 IU, 3a700 vitamin E 5 mg.

meat and animal derivatives, fish and fish derivatives (fish 5%), minerals.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

Mirëmbajtja e higjienës së veshëve për kafshët shtëpiake

1 900,00 Lekë

3 900,00 Lekë

Balanced diet and high quality ingredients

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal