Gottis, 1 kg | Snacks krokante me vaj, mollë dhe lir

14024c
Treats natyrale të pjekura, krokante, me mollë, vaj liri dhe fara black cumin.

1 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 weeks
balanced_nutrition
Nutricion i balancuar - Treats natyrale, krokante

E shijshme dhe krokante

Treats krokante, të pjekur që shërbejnë si ushqime shpërblimi për kuajt, pa ngjyrues, konservues dhe aromatizues. Përbërë me lëndë të parë të cilësisë së lartë.

Përmban mollë, të pasura me fibra, të cilat kontribuojnë në tretje të mirë dhe japin një shije të mrekullueshme. I pasur me vaj liri, me acide yndyrore omega-3 dhe fara black cumin që kontribuojnë në tretje të mirë.

Mund të mbahet në xhep pasi nuk do të shtypet.

Nutricion i balancuar

Këshilla për të ushqyerit

E destinuar si shqim i lehtë.

5-10 copë/ditë.

Këshilla për ruajtjen

Mbajeni kovën në kushte të thata dhe të freskëta.

Mos harroni të mbyllni kovën pas çdo përdorimi.

Informacione për ushqyerjen

farëra gruri, krunde gruri, farëra tërshërë, misër, miell gruri, vaj rap, melasa panxhar sheqeri, miell spelte, mollë 2,9%, fara liri 1,9%, fara black cumin 1%, vaj liri 0,5%.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

6 800,00 Lekë

6 100,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal