Këshillë

Exclusive Sterilised, 2 kg | Kroketa të shijshme të përshstatshme për të plotësuar nevojat unike ushqyese të një maceje të sterilizuar

470870c
Exclusive Sterilized është një recetë për macet e sterilizuara, ka një përmbajtje të ulët energjie për menaxhim efikas të peshës, dhe pH më të ulët urinar për të optimizuar shëndetin e rrugëve urinare.

2 700,00 Lekë

(1 350,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
energy_control
Kontrolli i energjisë – Përmbajtja më e ulët e yndyrës për menaxhim më të mirë të peshës
ph_low
Pehash i ulët – Formuluar për të marrë një pH më të ulët urinar

Recetë e përshtatur për të kënaqur nevojat ushqyese të maceve të sterilizuara

Exclusive Sterilized ka një ekuilibër optimal të proteinave dhe yndyrave për menaxhimin e peshës dhe pH më të ulët për suportin e shëndetit urinar.

Kontrolli i energjisë
Pehash i ulët

Formula e bazuar në:

Pulë

Exclusive Sterilized është ushqim perfekt për:

Product detail icon Mace të sterilizuara
Product detail icon
Product detail icon Menaxhimi i peshës
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 150 mg/kg, 3b103 (hekur) 75 mg/kg, 3b202 (jod) 2 mg/kg, 3b405 (bakër) 10 , 3b502 (Mangan) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 98 mg/kg, 3b802 (Selen) 0,3 mg/kg, L-karnitine 40 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, misër, oriz, gluten misri, grurë, fibra vegjetale (4%), yndyrë shtazore, minerale, proteina shtazore të hidrolizuara, salmoni, maja, vaj salmoni, vezë të thata të plota, klorur kaliumi, frukto-oligosakaride (0.3%), kolinë klorur, lecithin, yucca (125 mg/kg).

Përfitimet e ushqyerit çdo ditë me Exclusive Sterilised!

1 / 5

Përmbajtja e moderuar e kalorive për menaxhim më të lehtë të peshës.

Pehash i ulët
2 / 5
Pehash i ulët

Formuluar për të marrë një pH më të ulët urinar.

Fructo-oligosaccharides
3 / 5
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

L-carnitine
4 / 5
L-carnitine

L- carnitine supports weight management with elimination of fat tissue.

Toptha qiemsh
5 / 5
Toptha qiemsh

Përmban fibra natyrale për të ndihmuar në parandalimin e formimit të topave të flokëve në traktin e zorrëve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Këshillë

6 100,00 Lekë

Këshillë

Laxolja, 300 ml | Vaji premium i salmonit që mban lëkurën e shëndetshme dhe gëzof me shkëlqim

Suplement i shijshëm ushqimi dhe një burim i përsosur energjie

2 500,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal