Exclusive Light, 2 kg | Ushqimi i thatë i maceve i krijuar për të ndihmuar në ruajtjen e peshës së përshtatshme

470480c
Exclusive Light është një recetë e përshtatshme për macet që kanë nevojë për menaxhim të peshës. Me ekuilibër optimal të proteinave dhe yndyrnave për të siguruar që macja juaj të qëndrojë në formë të mirë.

2 700,00 Lekë

(1 350,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
energy_control
Kontrolli i energjisë – Përmbajtja më e ulët e yndyrës për menaxhim më të mirë të peshës
l_carnitine
L-Carnitine - Mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor

Ushqim për macet që kanë nevojë për menaxhim të peshës

Exclusive Light ka një kombinim përbërësish dhe një përmbajtje të moderuar kalorish për menaxhim më të lehtë të peshës.

Kontrolli i energjisë
L-Carnitine

Formula e bazuar në:

Pulë

Exclusive Light është perfekte për:

Product detail icon Menaxhimi i peshës
Product detail icon
Product detail icon Nevoja të ulta energjie
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 150 mg/kg, 3b103 (hekur) 75 mg/kg, 3b202 (jod) 2 mg/kg, 3b405 (bakër) 10 , 3b502 (Mangan) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 97,5 mg/kg, 3b802 (Selen) 0,3 mg/kg, L-karnitine 40 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, misër, oriz, gluten misri, grurë, yndyrë shtazore, fibra bimore (celulozë 4%), proteina shtazore të hidrolizuara, salmoni, vaj salmoni, maja birre, minerale, vezë të thata të plota, frukto-oligosakaride (0.3%), lecitinë ( 0.1%), yucca (125 mg/kg).

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Exclusive Light!

1 / 5

Përmbajtja e moderuar e kalorive për menaxhim më të lehtë të peshës.

L-carnitine
2 / 5
L-carnitine

L-carnitine mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor.

Fructo-oligosaccharides
3 / 5
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Yucca
4 / 5
Yucca

Bima Yucca redukton aromën e mbetjeve.

Taurine
5 / 5
Taurine

Përmban mish pule, burim proteinash natyrale, të pasuruara me taurinë shtesë për të garantuar nivelin e duhur për macen tuaj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Këshillë

Laxolja, 300 ml | Vaji premium i salmonit që mban lëkurën e shëndetshme dhe gëzof me shkëlqim

Suplement i shijshëm ushqimi dhe një burim i përsosur energjie

2 500,00 Lekë

1 500,00 Lekë

Këshillë

6 100,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal