Exclusive Kattunge, 2 kg | Ushqim i plotë i krijuar posaçërisht për rritjen e koteleve

470860c
Ekskluzive Kattunge rekomandohet për kotele nga gjiri deri në 12 muaj me përmbajtje të lartë të proteinave shtazore dhe yndyrnave, për të mbështetur rritjen e shëndetshme. Gjithashtu i përshtatshëm për macet shtatzëna dhe me gji.

2 800,00 Lekë

(1 400,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
growth_plus
Rritje + - Recetë e ekuilibruar për të siguruar rritje të shëndetshme
energy_plus
Energji + - Përmbajtja e lartë e yndyrës për të plotësuar nevojat e larta të energjisë

Ushqyes të balancuar mirë për rritjen e shëndetshme të koteleve

Ekskluzive Kattunge lehtëson tretjen dhe përmban sasi të mjaftueshme taurine për të ndihmuar kotelen tuaj të mbajë sytë, zemrën dhe organet riprodhuese të shëndetshme.

Rritje +
Enrgji +

Formula e bazuar në:

Pulë

Exclusive Kattunge është perfekt për:

Product detail icon Kotele
Product detail icon
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 36000 IU/kg, vitaminë D3 1800 IU/kg, vitaminë E 180 mg/kg, 3b103 (Hekur) 90 mg/kg, 3b202 (Jod) 2.5 mg/kg, 3b405 (Bakër) 12 mg/kg, 3b502 (Magnez) 103 mg/kg, 3b605 (Zink) 117 mg/kg, 3b802 (Selenium) 0.36 mg/kg; Aditivë teknologjik: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

pulë, yndyrë shtazore, misër, oriz, gluten misri, grurë, proteina shtazore të hidrolizuara, fibra vegjetale, maja, salmoni, vaj salmoni, minerale, vezë të thata të plota, klorur kaliumi, frukto-oligosakaride (0.3%), lecitinë, yucca (125 mg/kg).

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Exclusive Kattunge!

1 / 5

Përqindje e lartë e proteinave shtazore për të mbështetur një rritje të shëndetshme.

Taurine
2 / 5
Taurine

Përmban mish pule, burim proteinash natyralisht të pasur me taurinë dhe të pasuruar me taurinë shtesë për të garantuar nivelin e duhur për macen tuaj.

Toptha qimesh
3 / 5
Toptha qimesh

Përmban fibra natyrale për të ndihmuar në parandalimin e formimit të topave të flokëve në traktin e zorrëve.

Fructo-oligosaccharides
4 / 5
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Mbështetje imuniteti
5 / 5
Mbështetje imuniteti

Me acide yndyrore dhe vitamina për të mbështetur sistemin imunitar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Knut, 1 pce | Objekt gërvishtës për ta mbajtur macen tuaj aktive

Produkt ekologjik i bërë nga kartoni i riciklueshëm

6 100,00 Lekë

Këshillë

6 100,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal