Dental S, 20 pcs | Treats dentare pa gluten për qentë

16013c
Treats dentare pa gluten me mish pule që ndihmojnë në përmirësimin e higjienës orale të qenit tuaj.

1 800,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
dental_care
Kujdesi dental - Përtypja mbështet shëndetin optimal të dhëmbëve
gluten_free
Pa gluten - Recetë pa grurë e përshtatshme për qentë e ndjeshëm

Trajtim ditor dentar

Këto treats të përditshme dentare janë perfekte për kujdesin dentar të qenit tuaj: forma e tyre e veçantë inkurajon përtypjen, ndërsa ofron shije të shkëlqyer! Përtypja e produktit kontribuon në shëndet më të mirë të dhëmbëve me pastrim mekanik.

I përshtatshëm për këlysh (2 m+) dhe qen të rritur. Gjithashtu i përshtatshëm për qentë me sistem të ndjeshëm të tretjes pasi janë pa gluten.

Përtypja është një instinkt natyror për të gjithë qentë. Dhënia e rregullisht e ëmbëlsirave dentare, mund t'i ndihmojë ata të ushtrojnë instinktet e tyre natyrore, t'u sigurojë atyre një stimulim të duhur mendor, t'i argëtojë ata dhe të mbajnë gojën e tyre të pastër dhe të shëndetshme në të njëjtën kohë.

Shëndeti dentar
Pa gluten

Rekomandime dhe këshilla për të ushqyerit

Snacks dhe përtypet nuk janë zëvendësues për shëtitjet dhe lojërat me qenin tuaj, ato duhet të përdoren vetëm si stimulim shtesë për qenin tuaj të dhënë si pjesë e trajnimit, si një shpërblim për sjelljen e mirë, ose thjesht si një trajtim i shijshëm midis vakteve.

Ushqimi si pjesë e një diete të ekuilibruar. Kur jepni snacks, zvogëloni vaktin kryesor të qenit tuaj për ta mbajtur atë në një gjendje të dobët dhe aktive.

Mos e ushqeni qenin tuaj me ushqime dhe treats. Përdorimi i tepërt i ushqimeve snack mund të shkaktojë shqetësime gastrike dhe potencialisht të çojë në obezitet te qentë dhe probleme të tjera shëndetësore.

Mbani ujë të freskët në dispozicion gjatë gjithë kohës.

Këshilla për ruajtjen

Para hapjes, produkti duhet të ruhet në kushte të thata dhe të freskëta.

Pas hapjes, mbylleni paketimin pas çdo përdorimi dhe ruajeni në një enë hermetike në kushte të thata dhe të freskëta.

Mbajeni larg nga rrezet e diellit direkte.

Informacione për ushqyerjen

Konservues;

drithërat (min. 26% oriz), derivatet me origjinë bimore, mishi dhe derivatet shtazore (min. 4% pule), algat (min. 1% alga deti Ascophyllum nodosum), glikol propilen.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Bowl, S | Tas i qëndrueshëm për kafshët shtëpiake - prej çeliku inoks

Enë perfekte dhe ekologjike për të gjitha vaktet e kafshës suaj

1 100,00 Lekë

Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

Mirëmbajtja e higjienës së veshëve për kafshët shtëpiake

2 000,00 Lekë

Pick Up Bags | Qese ekologjike

100% e biodegradueshme/shpërbëshme

0,08 Lekë

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal