Këshillë

Valp Maxi, 15 kg | Ushqim i thatë që mbështet nevojat e zhvillimit të këlyshëve të racës së madhe

470784c
Valp Maxi përmban kondroitinë dhe glukozaminë për të mbështetur rritjen e shëndetshme të nyjeve dhe kockave të qenushit, për këlyshët ew racave të mëdha. Gjithashtu është ushqim i përshtatur për nofullat e këlyshëve të racës së madhe dhe gjigante.

11 900,00 Lekë

(793,33 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
flora_stimuli
Stimuli i florës - Përzierje përbërësish që mbështesin shëndetin e mirë të zorrëve
mobility
Lëvizshmëri - Me kondroprotektorë për kyçe të shëndetshme

I zhvilluar posaçërisht për këlyshët e racave të mëdha dhe gjigante

Valp Maxi është i pasuruar me taurinë e cila mbështet funksionin e shëndetshëm të zemrës dhe është formuluar me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese për një periudhë më të gjatë rritjeje. Rekomandohet si ushqim i plotë nga 4 javë deri në moshën madhore. Gjithashtu, I zhvilluar posaçërisht për këlyshët e racave të mëdha dhe gjiganteshtI zhvilluar posaçërisht për këlyshët e racave të mëdha dhe gjigante ushqim ideal gjatë shtatëzanisë dhe laktacionit.

Stimul i florës
Lëvizshmëri

Formula e bazuar në:

Pulë
Valp Maxi është perfekt për:
Product detail icon Rracë e madhe
Product detail icon Këlysh
Product detail icon Shtatzania & laktacioni
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17874 IU/kg, vitaminë D3 1624 IU/kg, vitaminë E 500 mg/kg, 3b103 (Hekur) 200 mg/kg, 3b202 (Jod) 3 mg/kg, 3b405 (Bakër) 8 mg/kg, 3b502 (Mangnez) 60 mg/kg, 3b605 (Zink) 108 mg/kg, 3b607 (Zink) 12 mg/kg, 3b801 (Selenium) 0.2 mg/kg, beta-carotene 1 mg/kg, kondroitin-glukozamine 1000 mg/kg, taurine 1000 mg/kg; Antioxidantë Tokoferolet.

pulë, oriz, yndyrë shtazore, miell gruri, grurë, fara liri, fibra bimore, proteina shtazore të hidrolizuara, salmoni, vaj salmoni, maja, kripë, frukto-oligosakaride (0,5%), vezë të thata të plota, klorur kaliumi, vaj vegjetal, manan- oligosakaride (0.1%), lecithin, kripë acide yndyrore, algat e detit, Tagetes.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
29.0%
Proteinë
81%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Valp Maxi!

Glukozaminë
1 / 6
Glukozaminë

Kondroitina dhe glukozamina janë përbërës të kërcit në nyje, ato mbështesin rritjen e shëndetshme të nyjeve dhe kockave të qenushit.

Taurinë
2 / 6
Taurinë

Mbështet funksionin e shëndetshëm të zemrës.

Mannan-oligosaccharides
3 / 6
Mannan-oligosaccharides

Përmban mono-oligosakaride (MOS) të cilat parandalojnë ngjitjen e baktereve ‘të dëmshme’ në muret e zorrëve.

Fibër optimale
4 / 6
Fibër optimale

Përmbajtja optimale e fibrave për të ndihmuar që tretja të funksionojë pa probleme dhe për konsistencë optimale të jashtëqitjes.

Madhësia e kokrrës
5 / 6
Madhësia e kokrrës

Kroketa më e madhe e cila përshtatet më mirë për nofullat e këlyshëve të racave të mëdha dhe gjigante.

Stimul i florës
6 / 6
Stimul i florës

Përmbajtja e lartë e energjisë nënkupton ushqyerjen me porcione më të vogla për të shmangur problemet me stomakun.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 700,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

4.7
Nuk ka komente ende
70%
30%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal