Sensitive Light, 12.5 kg | Ushqim i thatë pa gluten që shërben për menaxhim optimal të peshës

470885c
Sensitive Light është një produkt pa gluten i përshtatshëm për qentë që vuajnë nga sistemi i ndjeshëm i tretjes. Një recetë me përmbajtje të moderuar të energjisë dhe i përshtatshëm për qentë më pak aktivë, qentë mbipeshë ose qentë që priren të shtojnë peshë shpejt.

9 800,00 Lekë

(784,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
gluten_free
Pa gluten – Me oriz
l_carnitine
L-Carnitine - Suporton menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor

I zhvilluar posaçërisht për qentë e rritur me sistem të ndjeshëm tretës që kanë nevojë për menaxhim të peshës

Sensitive Light përmban një kombinim përbërësish shumë të tretshëm si mishi i pulës dhe orizi, si dhe përmbajtje më të ulët yndyre për të mbështetur menaxhimin e peshës.

Pa gluten
L-Carnitine

Formula e bazuar në:

Pulë
Oriz
Sensitive Light është perfekt për:
Product detail icon Pak aktivë
Product detail icon Menaxhimi i peshës
Product detail icon Qen me ndjeshmëri tretjeje
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 20850 IU/kg, vitaminë D3 1895 IU/kg, vitaminë E 580 mg/kg, vitaminë C 200 mg/kg, 3b103 (hekur) 201 mg/kg, 3b202 (jod) 3.1 mg/kg, 3.1 mg/kg, (Bakër) 7.5 mg/kg, 3b502 (mangan) 62 mg/kg, 3b605 (zink) 108 mg/kg, 3b607 (zink) 12 mg/kg, 3b801 (selen) 0.2 mg/kg, L-carni kg, beta-karoten 1 mg/kg; Antioksidantë: tokoferolet; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

mish pule, oriz, miell orizi, yndyrë shtazore, fibra vegjetale, fara liri, maja, vaj salmoni, proteina shtazore e hidrolizuar, kripë, vezë të thata të plota, frukto-oligosakaride (0.3%), lecithin, algat e detit, Tagetes.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
26.0%
Proteinë
80.4%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Sensitive Light!

Pa gluten
1 / 6
Pa gluten

Me oriz dhe pa gluten

Kontrolli i energjisë
2 / 6
Kontrolli i energjisë

Përmbajtja e moderuar e kalorive për menaxhim më të lehtë të peshës.

L-Carnitin
3 / 6
L-Carnitin

L-carnitine mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor.

Fructo-oligosaccharides
4 / 6
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Clinoptilolite
5 / 6
Clinoptilolite

Mineral që lehtëson jashtëqitjen dhe kontribuon në një tretje optimale.

Lecithin
6 / 6
Lecithin

Përmban lecitinë për të rritur tretshmërinë e yndyrave.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal