Pro Selekt, 15 kg | Ushqim i thatë pa gluten

471596c
Pro Selekt është recetë pa gluten e përshtatshme për qentë me sistem të ndjeshëm tretës dhe me intolerancë ndaj glutenit.

9 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
wheat_gluten_free
Grurë pa gluten – Orizi dhe misri vetëm si drithëra

Ushqim për qentë me sistem të ndjeshëm tretës

Ushqim pa gluten me proteinë pule shumë të tretshme.

Grurë pa gluten

Formula e bazuar në:

Pulë
Pro Selekt është perfekt për:
Product detail icon Qen i rritur
Product detail icon Aktivitet normal
Product detail icon Qen me ndjeshmëri tretjeje
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Vitaminë A 15000 IU/kg, vitaminë D3 1350 IU/kg, vitaminë E 145 mg/kg, 3b103 (hekur) 161 mg/kg, 3b202 (jod) 2,5 mg/kg, 3b405 (bakër) 6 mg/kg, 3 Mangan) 50 mg/kg, 3b605 (Zink) 86 mg/kg, 3b607 (Zink) 10 mg/kg, 3b801 (Selen) 0,16 mg/kg; Antioksidantë: tokoferolet; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, oriz, misër, yndyrë shtazore, fibra vegjetale, minerale, fara liri, proteina shtazore të hidrolizuara, maja.

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Pro Selekt!

Grurë pa gluten
1 / 3
Grurë pa gluten

Recetë pa gluten dhe me oriz dhe misër si burime karbohidratesh me një shije të mirë.

Tretje/Stimuli flora
2 / 3
Tretje/Stimuli flora

Me fibra vegjetale për të stimuluar lëvizjen e zorrëve. Gjithashtu, ato përmirësojnë strukturën e jashtëqitjes.

Clinoptilolite
3 / 3
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal