Pro Prima, 15 kg | Ushqim mirëmbajtës për peshë optimale

471527c
Pro Prima is maintenance food for dogs with normal activity level.

8 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
balanced_nutrition
Nutricion i balancuar - Contains all necessary nutrients, vitamins and minerals

Maintenance food for adult dogs

Pro Prima is complete food for dogs that contains all necessary nutrients, vitamins and minerals.

Nutricion i balancuar

Formula e bazuar në:

Pulë
Mish derri
Pro Prima is perfect for:
Product detail icon Qen i rritur
Product detail icon Aktivitet normal
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Nutritional additives: vitamin A 21450 IU/kg, vitamin D3 1950 IU/kg, vitamin E 155 mg/kg, 3b103 (Iron) 161 mg/kg, 3b202 (Iodine) 2.5 mg/kg, 3b405 (Copper) 6 mg/kg, 3b502 (Manganese) 50 mg/kg, 3b605 (Zinc) 86 mg/kg, 3b607 (Zinc) 10 mg/kg, 3b801 (Selenium) 0.16 mg/kg; Antioxidants; Technological additives: Clinoptilolite of sedimentary origin: 10 g/kg.

pork, wheat, wheat flour, wheat gluten feed, maize, peas, chicken, animal fat, vegetable fibres, linseed, hydrolysed animal protein, salt.

Benefits of feeding Pro Prima everyday!

Mbështetje imuniteti
1 / 3
Mbështetje imuniteti

With maize that contains beta-carotene and Omega-3 fatty acids to support a healthy immune system.

Tretje/Stimuli flora
2 / 3
Tretje/Stimuli flora

With beet pulp to stimulate intestinal movement. Also, improves texture of stool.

Clinoptilolite
3 / 3
Clinoptilolite

Mineral that supports stool consistency and contributes to an optimal digestion.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Balanced and high quality ingredients

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal