Pro Katt, 15 kg | Ushqim i plotë dhe i shëndetshëm për mace

470792c
Pro Katt është ushqim i plotë i pasur me taurinë.

10 400,00 Lekë

(693,33 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
taurine
Taurinë - Një aminoacid thelbësor, promovon shëndetin e syve dhe një zemër të shëndetshme

Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji

Pro Katt përmban pulë e cila është e pasur në mënyrë natyrale me taurinë dhe bimë yucca që redukton aromën e mbetjeve.

Taurinë +

Formula e bazuar në:

Pulë

Pro Katt është perfekt për:

Product detail icon Mace të rritura
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 150 mg/kg, 3b103 (hekur) 75 mg/kg, 3b202 (jod) 2 mg/kg, 3b405 (bakër) 10 , 3b502 (Mangan) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 97 mg/kg, 3b802 (Selen) 0,3 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, miell gruri, yndyrë shtazore, grurë, mish derri, gluten misri, misër, fara liri, proteina shtazore të hidrolizuara, maja, tul panxhari, bizele, salmon, vaj salmoni, klorur natriumi, klorur kaliumi, frukto-oligosakaride, yucca.

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Pro Katt!

1 / 3

Përmban mish pule, burim proteinash natyrale me taurinë shtesë për të garantuar nivelin e duhur të taurinës për macen tuaj.

Fructo-oligosaccharides
2 / 3
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Yucca
3 / 3
Yucca

Bima Yucca redukton aromën e mbetjeve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Këshillë

5 900,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal