Pro Giant, 15 kg | Ushqim i thatë që mbështet nevojat ushqyese të qenve të mëdhenj

470889c
Pro Giant është ideal për të mbajtur qentë e rritur të racës gjigante të shëndetshëm dhe në formë të mirë. Me kondroitinë të shtuar dhe glukozaminë për të mbështetur shëndetin e kyçeve dhe taurinë për të mbështetur funksionin e shëndetshëm të zemrës.

8 900,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
mobility
Lëvizshmëria - Me kondroprotektorë për kyçe të shëndetshme

Ushqim për qentë e racës gjigante

Ideal për të mbajtur qentë e rritur të racave të mëdha të shëndetshëm dhe në formë të mirë. Madhësia e kroketës është përshtatur për nofullat e racave të mëdha dhe gjigante.

Lëvizshmëri

Formula e bazuar në:

Pulë
Mish derri
Pro Giant është perfekt për:
Product detail icon Qen i rritur
Product detail icon Aktivitet normal
Product detail icon Rraca të mëdha
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 19300 IU/kg, vitaminë D3 1755 IU/kg, vitaminë E 140 mg/kg, 3b103 (hekur) 160 mg/kg, 3b202 (jod) 2,5 mg/kg, 3b405 (bakër/kg) , 3b502 (Mangan) 50 mg/kg, 3b605 (Zink) 86 mg/kg, 3b607 (Zink) 10 mg/kg, 3b801 (Selen) 0.16 mg/kg, taurine 1000 mg/kg/kg gluko-0, ; Antioksidantë.

mish derri, miell gruri, grurë, ushqim me gluten gruri, misër, bizele, pulë, yndyrë shtazore, fara liri, tul panxhari, minerale, proteina shtazore të hidrolizuara, maja, inulinë.

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Pro Giant!

Glukozaminë
1 / 3
Glukozaminë

Kondroitina dhe glukozamina janë përbërës të kërcit në nyje; këto substanca mbështesin kërcin për nyje elastike.

Taurinë
2 / 3
Taurinë

Mbështet funksionin e shëndetshëm të zemrës.

Fructo-oligosaccharides
3 / 3
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 700,00 Lekë

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal