Pro Energi, 15 kg | Ushqim i thatë, me përmbajtje të lartë proteinash dhe yndyre për një masë të dobët muskulore

470848c
Pro Energi është një recetë e pasur me proteina dhe yndyrna, e përshtatshme për qentë që kanë nevoja shumë të larta energjie. Me kondroitinë dhe glukozaminë të shtuar për të mbështetur shëndetin e kyçeve. Përmban vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar.

10 800,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
mobility
Lëvizshmëria - Me kondroprotektorë për kyçe të shëndetshme
energy_plus
Energji + - Përmbajtja e lartë e yndyrës për të plotësuar nevojat e larta të energjisë

Ushqim për qentë shumë aktivë dhe punëtorë

Ushqim ideal për të përmbushur kërkesat e shtuara për energji të qenëve shumë aktivë dhe punëtorë me përmbajtje të lartë të proteinave dhe yndyrave shtazore.

Lëvizshmëri
Enrgji +

Formula e bazuar në:

Pulë
Pro Energi është perfekt për:
Product detail icon Qen i rritur
Product detail icon Qen aktiv
Product detail icon Qen aktiv
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 20850 IU/kg, vitaminë D3 1895 IU/kg, vitaminë E 580 mg/kg, vitaminë C 200 mg/kg, 3b103 (hekur) 201 mg/kg, 3b202 (jod) 3b405, (Bakër) 7.5 mg/kg, 3b502 (mangan) 62.5 mg/kg, 3b605 (zink) 108 mg/kg, 3b607 (zink) 12 mg/kg, 3b801 (selen) 0.2 mg/kg, beta-care1, kg, L-carnitine 40 mg/kg, kondroitin-glukozamine 1000 mg/kg; Antioksidantë: tokoferolet; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, grurë, yndyrë shtazore, oriz, miell gruri, fara liri, fibra bimore, proteina shtazore të hidrolizuara, salmoni, vaj salmoni, maja, kripë, frukto-oligosakaride, vezë të thata të plota, klorur kaliumi, lecitinë, algat e detit, Tagetes.

32.0%
Proteinë
87%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Pro Energi!

Energji +
1 / 4
Energji +

I pasur me proteina dhe yndyrna shtazore.

Kondroitinë & glukozaminë
2 / 4
Kondroitinë & glukozaminë

Kondroitina dhe glukozamina janë përbërës të kërcit në nyje; këto substanca mbështesin kërcin për nyje elastike.

L-Carnitin
3 / 4
L-Carnitin

L-carnitine mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor.

Fructo-oligosaccharides
4 / 4
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 700,00 Lekë

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal