Pro Aktiv, 20 kg | Ushqim i thatë që mbështet nevojat e shtuara për energji

471540c
Pro Aktiv përmban përmbajtje të lartë të proteinave dhe yndyrave shtazore, plotëson të gjitha nevojat ushqyese të qenve aktivë.

12 400,00 Lekë

(620,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
energy_plus
Energji + - Përmbajtja e lartë e yndyrës për të plotësuar nevojat e larta të energjisë

Ushqim për qen aktiv

Pro Aktiv është ushqim i plotë për qentë. Përmban të gjitha lëndët ushqyese, vitaminat dhe mineralet e nevojshme.

Energji +

Formula e bazuar në:

Pulë
Pro Aktiv është perfekt për:
Product detail icon Qen i rritur
Product detail icon Qen aktiv
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17500 IU/kg, vitaminë D3 1600 IU/kg, vitaminë E 200 mg/kg, vitaminë C 100 mg/kg, 3b103 (hekur) 161 mg/kg, 3b202 (jod) 2.53 mg/kg, (Bakër) 6 mg/kg, 3b502 (mangan) 50 mg/kg, 3b605 (zink) 86 mg/kg, 3b607 (zink) 10 mg/kg, 3b801 (selen) 0,16 mg/kg; Antioksidantë.

Mish pule, grurë, miell gruri, ushqim me gluten gruri, yndyrë shtazore, fibra vegjetale, bizele, fara liri, salmon, proteina shtazore të hidrolizuara, maja, kripë, vezë të thata të plota, lecithin.

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë të Pro Aktiv!

Energji +
1 / 3
Energji +

I pasur me proteina dhe yndyra shtazore.

Tretje/Stimuli flora
2 / 3
Tretje/Stimuli flora

Me fibra vegjetale për të stimuluar lëvizjen e zorrëve. Gjithashtu, ato përmirësojnë strukturën e jashtëqitjes.

Kalcium
3 / 3
Kalcium

Përmban kalcium për të mbështetur kockat dhe dhëmbët e shëndetshëm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal