Opus Ocean, 2 kg | Kroketa pa drithëra, me një burim të vetëm proteine ​​shtazore

471600c
Opus Ocean është një produkt pa drithëra dhe pa gluten, i përshtatshëm për qentë aktivë që vuajnë nga alergji dhe/ose nga sistemet e ndjeshme të tretjes. Një recetë e pasur me proteina dhe yndyrna, me pak karbohidrate.

3 400,00 Lekë

(1 700,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
grain_free
Pa fara – Patatet dhe bizelet si burim karbohidratesh
mono_protein
Burime të ulta proteine – Salmoni si proteina e vetme shtazore

I zhvilluar posaçërisht për qentë e rritur aktivë me alergji dhe/ose sisteme të ndjeshme tretëse

Opus Ocean është frymëzuar nga dieta e ujqërve: e pasur me proteina dhe yndyra, me pak karbohidrate.

Pa farëra
Burime të limituara proteinash

Formula e bazuar në:

Patate
Salmon
Opus Ocean është perfekt për:
Product detail icon Qen me alergji
Product detail icon Qen me sistem tretës sensitiv
Product detail icon Aktiv
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17874 IU/kg, vitaminë D3 1625 IU/kg, vitaminë E 500 mg/kg, 3b103 (Hekur) 201 mg/kg, 3b202 (jod) 3.1 mg/kg, 3b405 (bakër.5 mg/kg) , 3b502 (Mangan) 63 mg/kg, 3b605 (Zink) 108 mg/kg, 3b607 (Zink) 12 mg/kg, 3b801 (Selen) 0,20 mg/kg, beta-karoten 1 mg/kg, bikot ; Antioksidantë: tokoferolet; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

salmon, patate, bizele, yndyrë shtazore, fara liri, fibra bimore, maja, proteina shtazore të hidrolizuara, minerale, vaj salmoni, frukto-oligosakaride (0.3%), lecithin, algat e detit, lule tagete.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
38.0%
Proteinë
82%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit me Opus Ocean çdo ditë!

Pa farëra
1 / 6
Pa farëra

Recetë pa drithëra për qen aktivë me tretje të ndjeshme dhe/ose alergji.

Burime proteine shtazore të limituara
2 / 6
Burime proteine shtazore të limituara

Salmoni, si burimi i vetëm i proteinave shtazore.

Karbohidrate të ulta
3 / 6
Karbohidrate të ulta

Karbohidrate shumë të tretshme dhe indeks të ulët glicemik.

Proteina të larta
4 / 6
Proteina të larta

Përmbajtja e lartë e proteinave ndihmon në ruajtjen e masës muskulore.

Yndyrna të larta
5 / 6
Yndyrna të larta

Yndyrë e lartë për më shumë shije dhe energji shtesë.

Clinoptilolite
6 / 6
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

640,00 Lekë

Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

Mirëmbajtja e higjienës së veshëve për kafshët shtëpiake

2 000,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal