Mousse Schampo, 150 ml | Shampo me shkumë pa shpëlarje me Aloe Vera

30016c
Shampo e thatë për shpëlarje për qen dhe mace. Përdorim praktik

2 700,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
natural_composition
Përbërësit natyralë - Me përbërës organikë
healthy_shiny_coat
Lëkurë & Gëzof - Formulë hidratuese me Aloe Vera

Shampo e butë pa ngjyrues

Shampo e thatë e gatshme për përdorim për qen dhe mace. Me përbërës të butë dhe natyralë. Nuk kërkon të shtoni ujë apo të lagni gëzofin e kafshës suaj dhe aq më pak ta shpëlani atë. Produkt ideal për t'u përdorur kur udhëtoni ose për kafshët shtëpiake që hezitojnë të bëjnë banjë.

I përshtatshëm për të gjithë qentë dhe macet, ofron cilësi të shkëlqyer pastrimi duke u kujdesur për lëkurën e tyre. Produkt inovativ ku 98.90% e përbërësve janë me origjinë natyrale, duke përfshirë 13.20% produkte organike. Pa ngjyrues dhe pa paraben.

Përbërja: Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) Ekstrakt i gjetheve, Glicerinë, Amonium Lauril Sulfat, Benzyl Alkool, Solanum lycopersicum (Domate) Ujë Fruta, Parfum, Papaver rhoeas (lulëkuqe e zakonshme) Ujë lulesh, Glukonolactone, Acid Acid, Acid benzoik Benzoat natriumi, hidroksid natriumi, linalool, limonen, acid citrik, glukonat kalciumi, eugenol, citronellol, geraniol, punica granatum (shegë) ekstrakt frutash, sorbat kaliumi.

*Përbërës organikë.

Përbërës natyralë
Lëkurë & gëzof i shëndrithshëm

Me ekstrakt bimor

Ekstrakt ALOE VERA -hidratues dhe ushqyes i thellë. Ndihmon në qetësimin e lëkurës së dëmtuar dhe të irrituar për shkak të vetive anti-inflamatore.

Ekstrakt SHEGE -i pasur me polifenole, antioksidantë të fuqishëm me veti qetësuese për lëkurën e sensibilizuar.

DOMATE - me veti astringente të dobishme për lëkurën e yndyrshme.

LUKULE- me veti hidratuese dhe qetësuese, ideale për lëkurën e thatë të dëmtuar ose të sensibilizuar. Ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës

Rekomandimet: Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë. Kombinoje me Pälsvårdsspray për rezultate më të mira. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve, në një vend të ajrosur midis 5°C dhe 30°C. Në rast të një reaksioni të lëkurës, ndaloni menjëherë përdorimin e produktit. Vetëm për përdorim të jashtëm!

Si përdoret?

Hapi 1

Pomponi shkumën e shampos dhe aplikojeni direkt në shtresën e thatë të kafshës suaj.

Hapi 2

Përhapeni shkumën në mënyrë të barabartë në të gjithë shtresën.

Hapi 3

Më pas masazhoni butësisht nga koka tek bishti, duke shmangur sytë.

Hapi 4

Në fund thajeni mirë me peshqir.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pälsvårdsspray, 200 ml | Sprej shpërbërës për pastrim më të lehtë

Produkt për shpëlarje të lehtë dhe praktike -për qentë dhe macet

2 300,00 Lekë

Öron, 125 ml | Pastrues i butë veshi me uthull, musht

Mirëmbajtja e higjienës së veshëve për kafshët shtëpiake

2 000,00 Lekë

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Formulë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal