Junior pâté, 400 g | Vakt i balancuar me mish viçi dhe xhensen të thatë

15009c
Pate e shijshme me mish viçi për këlysh deri në 12 muaj.

440,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
immune_system
Sistemi imunitar - Vitamina të shtuara dhe antioksidantë
no_colourants
Pa ngjyrues - Bërë me përbërës të cilësisë së lartë

Vakt i plotë i ekuilibruar dhe i shëndetshëm

Pâte me mish viçi dhe xhensen, ushqim i shëndetshëm dhe i plotë i lagësht me përbërës të përzgjedhur. Pa aromë artificiale të shtuar, ngjyrues apo konservues.

Shtuar vitamina dhe minerale për të mbështetur rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm. Vitamina E, një antioksidant që mbështet zhvillimin e një sistemi të shëndetshëm imunitar. Xhensen i shtuar: burim i antioksidantëve natyralë për të mbështetur sistemin imunitar. Për shkak të shijimit të lartë dhe strukturës së tij të butë, është ideal për këlyshët e rinj dhe të sapo ndarë nga gjiri, pasi është më e lehtë për t'u përtypur sesa vetëm një kërcell i thatë.

Sitemi mbrojtës
Pa ngjyrues

Konsumimi dhe ruajtja

Shërbejeni në temperaturë ambienti.

Pasi të hapet kutia, vendoseni pjesën e papërdorur në frigorifer dhe përdorni brenda 2 ditëve.

Një tas me ujë të freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion të qenit tuaj.

Rekomandime për të ushqyerit

Shërbejeni si një vakt të plotë dhe të ekuilibruar më vete. Për racionin ditor shihni tabelën e të ushqyerit. Ndani racionin ditor në 2-4 vakte. Rregulloni racionin ditor sipas kërkesave individuale të qenushit, të cilat mund të ndryshojnë për shkak të moshës, mjedisit dhe nivelit të aktivitetit. Nëse ushqeheni si pjesë e një diete të përzier, shmangni ushqyerjen e tepërt duke monitoruar marrjen totale të ushqimit.

Informacione për ushqyerjen

Aditivë ushqyes/kg: 3a672a vitaminë A 2500 IU, vitaminë D3 250 IU, 3a700 vitaminë E 5 mg.

mish dhe derivate shtazore 80% (mish viçi 14%), derivate me origjinë bimore (xhinsen i tharë 0,5%), minerale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Bowl, S | Tas i qëndrueshëm për kafshët shtëpiake - prej çeliku inoks

Enë perfekte dhe ekologjike për të gjitha vaktet e kafshës suaj

1 100,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal