Gourmet Kyckling pâté, 300 g | Vakt i ekuilibruar me vitamina dhe minerale të shtuara

15023c
Tasty pâté with chicken, made with selected ingredients.

500,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
immune_system
Sistemi imunitar - With added vitamins and antioxidants
no_colourants
Pa ngjyrues - Made with high quality ingredients

Balanced and healthy complete meal

Pâté with chicken, healthy and complete wet food made with high quality ingredients. No added artificial flavours, colourants or preservatives.

Added vitamins and minerals to support your dog's overall health. Added vitamin E, an antioxidant that helps boost the immune system.

Sitemi mbrojtës
Pa ngjyrues

Serving and storage

Serve at room temperature.

Once the tray is opened, refrigerate unused portion and use within 2 days.

A bowl of fresh water should always be available to your dog.

Feeding recommendations

Serve as a complete and balanced meal on its own. For daily ration see feeding table. Divide the daily ration into 2-3 meals. Adjust the daily ration according to the dog’s individual requirements which may vary due to age, environment and activity level. If fed as part of a mixed diet avoid overfeeding by monitoring total food intake.

Informacione për ushqyerjen

Nutritional additives/kg: 3a672a vitamin A 2000 IU, vitamin D3 150 IU, 3a700 vitamin E 5 mg.

meat and animal derivatives 80% (chicken 6%), minerals.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Balanced diet and high quality ingredients

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal