Bashkohuni me Husse dhe ndërtoni biznesin tuaj sot

Bashkohuni me ekipin e mbi 1000 ekskluziviteteve që shesin produkte Husse në më shumë se 50 vende anembanë globit. Ndërtoni biznesin tuaj me një lider evropian në shpërndarjen e ushqimit për kafshët shtëpiake me mbi 30 vjet përvojë në këtë fushë. Bëhuni pjesë e ekskluzivitetit të rritjes më të shpejtë të ushqimit për kafshët shtëpiake në botë!

Na kontaktoni

Pse duhet të bashkoheni me ne?

5

- fishim i shitjeve

në një hark kohor prej 5 vitesh

400 000

klientë

në mbarë botën

30+

vite

eksperiencë në treg

Mbi 200

bashkëpunëtorë

në mbarë globin

Bëhuni një nga partnerët Husse

Franchisee Husse

shuma e investimit XX – XX k €

Hapni ekskluzivitetin tuaj rajonal Husse. Ju do të keni nevojë për burime financiare për të mbuluar një investim të tillë - shuma do të ndryshojë në varësi të madhësisë së zonës së aktivitetit. Husse Franchisee ka të drejtat ekskluzive për shpërndarjen e produkteve Husse në zonën e tij.

Zbulo me shume

Distributor Husse

investim maksimumi XX k EUR

YJu nuk keni nevojë për një shumë të konsiderueshme parash për të hapur biznesin tuaj me Husse. Si distributor, ju nevojiten vetëm burime financiare për të mbuluar nevojat për vendosjen e shpërndarjes suaj. Distributori punon me një Franchisee dhe fiton klientë në fushën e tij të veprimtarisë. Ju mund të merrni një pozicion Husse Distributor me kohë të pjesshme.
Zbulo me shume

Takoni Franchaise-t dhe distributorët tanë

Giulia Rossi

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Giulia Rossi, distributor in Roma

Francisco Silva

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


Francisco Silva, Franchisee in Lisbon

Ben Müller

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Ben Müller, Franchisee in Berlin

Vlerat Unike të Husse:

Na kontaktoni ose bashkohuni me skuadrën tonë!

Nëse jeni të interesuar për modelin tonë të biznesit dhe i doni kafshët, na shkruani ose na telefononi dhe bashkohuni me ekipin në Shqipëri.

HR Manager

Piotr Cieślik

+355694059401

Hënë-Premte, 9:00 - 16:00

info@husse.al
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kafshë shtëpiake të lumtura Husse!

 

Gio

Gio është një qenush 1 vjec e 5 muajsh, duke qënë se le të themi është pak nazeli ushqyerja e tij ka qenë disi e vështirë. Para disa muajsh Gio provoi ushqimet Husse dhe që në momentet e para u vu re dëshira e tij e rritur për  të konsumuar vaktet në mënyrë të rregullt. Momentalisht Husse ofron ushqimin tone të preferuar dhe nuk kemi ndërmend ta ndërrojmë me asnjë ushqim tjetër.

Lola

Lola është 4 1/2 vjeç tani dhe ne jemi shumë të lumtur që kemi zbuluar Husse kur ajo ishte vetem një qenush i ri. Pasi provoi disa marka të tjera premium, ajo kishte vuajtur nga shqetësime në stomak, por sapo u zhvendos në Husse, të gjitha simptomat u zhdukën.

Ne jemi vlerësuar nga

Bashkohuni me ekipin tonë!

Punoni sa të doni, fitoni të ardhurat që dëshironi, veproni në zonën tuaj lokale.

Punoni me ne

Husse - ushqim suedez për qenushë dhe mace

Husse është një prodhues suedez i ushqimit për qen, mace dhe kuaj me mbi 30 vjet përvojë në treg. Qëllimi kryesor i Husse është të promovojë një mënyrë jetese të shëndetshme për qenushët dhe macet. Të gjitha ushqimet dhe suplementet Husse janë bërë vetëm nga përbërës të cilësisë më të lartë, të zgjedhur me kujdes. Të gjitha produktet prodhohen sipas recetave tradicionale skandinave, dhe linjat e prodhimit janë nën kontroll të vazhdueshëm veterinar. Përveç cilësisë së produkteve Husse, kjo nënkupton edhe cilësinë e shërbimit. Shpërndarësit Husse janë të trajnuar plotësisht në ushqimin apo llojet dhe do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë të zgjidhni dietën e duhur për qenin ose macen tuaj. Produktet Husse nuk janë të disponueshme në një rrjet tradicional shitjesh - ne i dorëzojmë ato direkt nga fabrika tek klienti, në mënyrë që të ofrojmë produkte të cilësisë më të lartë me çmime konkuruese. Ushqimi Husse mund të porositet gjithmonë me dërgesë deri në adresën tuaj.

Gjithçka që ju nevojitet për qenushin apo macen tuaj në një vend

Në ofertën e Husse do të gjeni gjithçka që mund t'i duhet qenushit apo maces tuaj. Ushqimi ynë i thatë për qentë dhe macet është një bazë e shkëlqyer e dietës së tyre - ushqimi i thatë është dietë e balancuar siç duhet, e përshtatur për nevojat e qenve dhe maceve të madhësive të ndryshme dhe në faza të ndryshme të jetës, p.sh. këlysh dhe kotele, qen dhe mace të rritur dhe të moshuar. Keni një qen apo mace me nevoja të veçanta ushqimore? Ne Kujdesemi për nevojat e veçanta si ; sistem tretës të ndjeshëm, alergji ushqimore, pas sterilizimit ose kastrimit, si dhe qenushë apo mace që kanë prirje për të shtuar në peshë. Po kërkoni lodra për qen dhe mace? Lodrat Husse janë bërë nga materiale cilësore, ato janë të qëndrueshme dhe do t'i ofrojnë katrputroshit tuaj orë të tëra argëtimi. Ju mund të diversifikoni dietën e shëndetshme dhe natyrale të qenit ose maces tuaj me ushqime të shijshme. Trajtimet për qentë dhe macet janë një shtesë e shijshme në dietën e tyre dhe një shpërblim i madh gjatë stërvitjes dhe pas stërvitjes. Keni nevojë për produkte kujdesi për katërputroshin tuaj? Merrni shampo, kozmetikë për kujdes, vajra dhe locione me të cilat do të kujdeseni për pamjen e bukur dhe të shëndetshme të qenit apo maces tuaj.