Adult pâté, 400 g | Vakt i ekuilibruar me taurinë të shtuar

15027c
Ushqim i shijshëm me mish viçi.

440,00 Lekë

(9,17 Lekë* / 100 Gram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
taurine
Taurinë - Taurine e shtuar për shëndetin optimal të syve dhe zemrës
no_colourants
Pa ngjyrues - Bërë me përbërës të cilësisë së lartë

Vakt i plotë i ekuilibruar dhe i shëndetshëm

Pâté me mish viçi, ushqim i lagësht i shëndetshëm dhe i plotë i bërë nga mish viçi shumë cilësor. Pa aromë artificiale të shtuar, ngjyrues dhe konservues.

Vitamina dhe minerale të shtuara për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm të maces dhe taurinën thelbësore, jetike për shëndetin optimal të zemrës dhe syve. Është shtuar vitamina E, një antioksidant që ndihmon në rritjen e sistemit imunitar të maces tuaj. Përmbajtja e lartë e lagështisë mbështet hidratimin e duhur për një mirëqenie të përgjithshme të maces tuaj.

Taurinë +
Pa ngjyrues

Servirja dhe ruajtja

Shërbejeni në temperaturë ambienti.

Pasi të hapet kanacja, vendoseni pjesën e papërdorur në frigorifer dhe përdorni brenda 2 ditësh.

Një tas me ujë të freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion të maces tuaj.

Rekomandimet për të ushqyerit

Shërbejeni si një vakt të plotë dhe të ekuilibruar më vete. Për racionin ditor shihni tabelën e të ushqyerit. Ndani racionin ditor në 2-3 vakte. Rregulloni racionin ditor sipas kërkesave individuale të maces, të cilat mund të ndryshojnë për shkak të moshës, mjedisit dhe nivelit të aktivitetit. Nëse e ushqeni si pjesë e një diete të përzier, shmangni ushqyerjen e tepërt duke monitoruar marrjen totale të ushqimit.

Informacione për ushqyerjen

Aditivë ushqyes/kg: 3a672a vitaminë A 2400 IU, vitaminë D3 220 IU, 3a700 vitaminë E 5 mg, taurinë 400 mg.

mish dhe derivate shtazore 80% (mish viçi 10%), minerale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Bowl, S | Tas i qëndrueshëm për kafshët shtëpiake - prej çeliku inoks

Enë perfekte dhe ekologjike për të gjitha vaktet e kafshës suaj

1 100,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal