Treats, 150 g | Treats të shijshme me pulë dhe boronicë të kuqe

16016c
Snacks të buta dhe të shijshme me pulë dhe boronicë.

400,00 Lekë

(266,67 Lekë* / 100 Gram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
chicken
Pulë - Me pulë për një shije të mrekullueshme
cranberry
Boronicë e kuqe - Me boronicë të thatë

Snacks gjysmë të lagësht

Snacks të buta dhe të përtypura të bëra me një kombinim të veçantë pule me vaj salmoni dhe boronicë të thatë, një përbërës i pasur me vitamina që mund të ketë një ndikim pozitiv në mirëqenien e maces tuaj.

Snacks e shijshme, e përtypur, e shkëlqyeshme për shpërblime të shpejta ose çdo gjë tjetër argëtuese me macen tuaj.

Pulë
Boronicë e kuqe

Rekomandime dhe këshilla për të ushqyerit

Snacks nuk janë ushqim zëvendësues për të luajtur me macen tuaj, ato duhet të përdoren vetëm si stimulim shtesë për tu dhënë si pjesë e stërvitjes ose thjeshtë si një trajtim i shijshëm midis vakteve.

Jepni si dhuratë ose shpërblim ndërmjet vakteve. Gjithmonë mbikëqyrni macen tuaj duke u përtypur. Kur i jepni snacks, zvogëloni vaktin kryesor të maces për t'i mbajtur ato në një gjendje të dobët dhe aktive.

Mos e ushqeni macen tuaj me ushqime të lehta. Përdorimi i tepërt i ushqimeve mund të shkaktojë shqetësime stomaku dhe potencialisht të çojë në obezitet te macet dhe probleme të tjera shëndetësore.

Mbani ujë të freskët në dispozicion gjatë gjithë kohës.

Storage advice

Para hapjes, produkti duhet të ruhet në kushte të thata dhe të freskëta.

Pas hapjes, mbylleni paketimin pas çdo përdorimi dhe ruajeni në një enë hermetike në kushte të thata dhe të freskëta.

Mbajeni larg rrezet e diellit direkte.

Informacione për ushqyerjen

Konservues; aromatizues;

drithëra, mish dhe derivate shtazore (min. 4% pulë), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna (min. 1% vaj salmoni), ekstrakte të proteinave bimore, fruta (min. 1% boronicë të thatë).

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Boll, S | Top gome që kërcen

E shkëlqyeshme për lojëra tërheqëse që zgjasin

900,00 Lekë

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal